VITAJTE HARMONIZÁCIA LADIČKAMI HARMONICKÉ ŠTVRTKY PIANO-HEALING E-SHOP
O NÁS ŠUM DAŽĎOVÉHO PRALESA BABIČKINE RECEPTY MASÁŽE CENNÍK
KURZY ESENCIÁLNA KOZMETIKA GEOPATOGÉNNE ZÓNY KVAPKA KRVI

LINKY

AKCIE OZDRAVNÉ POBYTY REFERENCIE KRIŠTÁLY KONTAKTPOD HVIEZDAMI ZA SNAMI
HVIEZDNE POTULKY S BUBNOM
ČAROVNICE - cviky na ženskosť
INDIÁNSKA BUBNOVAČKA
pre rodiny s deťmi v kostýmoch
LIEČENIE PO PRÚDE
SLOVANSKÉ SVETOPONÍMANIE
TANTRICKÁ OČISTA DRÁH V PÁRE
BESEDA so spisovateľkou Zunou Vesan Kozánkovou
SPOMIENKA - DUŠIČKY r. 2018
VIANOČNÉ TRHY r. 2016

 

Pokiaľ máte záujem dostávať pozvánky na akcie emailom, pošlite prosím email s vašou adresou na:

alena@oazaharmonie.sk

 

Fotogaléria z akcie:

 

Akcie
OÁZA HARMÓNIE zorganizovala Vianočné predajné trhy výrobkov ručných prác, suvenírov, aby podporila drobných výrobcov, amatérskych umelcov a spropagovala ich. Preto na tejto stránke nájdete aj kontakty na vystavovateľov.

Vianočné trhy
v OÁZE HARMÓNIE r. 2016

Gajova 4, Bratislava, 10.12.2016  

Myšlienku zviditeľniť výrobcov prekrásnych ručných diel
vytvorených zo srdca, môžete šíriť a posielať ďalej medzi svojich kamarátov a známych, a to napr. prostredníctvom tejto web stránky. 
Za všetkých  - VEĽKÉ ĎAKUJEM.
Predstavujeme Vám predajcov,
ktorí sa Vianočného trhu 2016 zúčastnili:
(výňatok z pozývacieho emailingu)


Norika pod značkou Norbelinka vyrába prírodné krémy a sérum zmiešané len z kvalitných olejov, bez použitia hydrolátov, krémových báz, parfémov, chemických prísad a pod. Keďže sú krémy vyrobené len z olejov, na ich aplikáciu postačí použiť len minimálne množstvo. 
Niektoré výrobky sú ľahko prevoňané kvalitnými 100% prírodnými esenciálnymi olejmi, ktoré ešte umocňujú zámer jej výrobku.
Okrem krémov sa venuje aj výrobe domácich, kvalitných, "plnotučných" mydielok, vyrábaných metódou za studena. Sú zamerané na rôzne typy pokožky vrátane detskej, aj problematickej. Mydielka sú často krát  dotvorené jej vlastnou tvorbou, či sú odliate do jej vlastnoručne vyrobených foriem. Pri výrobe mydla používa aj vysoko kvalitné esenciálne oleje značky Young Living. 
Svoju ponuku doplní aj o soľ do kúpeľa pre unavené nohy, zdobené balzamy na pery a deodorant.
Jej celú tvorbu si môžete pozrieť: https://sites.google.com/site/norbelinkahomemade/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100012230316047
Ak jej všetko výjde podľa plánu, môžeme sa tešiť aj na jej kuchárske umenie. Chystá pre nás štrúdle - makovú s višňami, jabĺčkovú so slivkami a tvarohovú s citrónom a hrozienkami. A pripraví aj jej obľúbené krehké macaron-ky s výbornými plnkami.

Vnorený obrázok 1

 

Livi Malaschitz maľuje a kreslí obrazy a obrazce, ktoré vedia byť nápomocnými „priateľmi / partnermi“, ktorí v človeku spustia a / alebo posilnia jeho samoliečiace procesy. Využíva pri tom rôzne techniky ako napr. modrý tuš, tempery, maľovanie na vodnej hladine a pod.
tel.0903 778 417


Katka T. sa tento rok prezentuje a ozdobami s vianočnou tématikou a to najmä zdobenými hviezdičkami na zavesenie kdekoľvek.
V ponuke má aj pôvabné svietniky, ktoré so zapálenou sviečkou dotvoria teplo domova o to viac.

 

SAD LÍVIA - umenie žiť na Zemi, dopestovať a dochovať potravu, zdravo, bez ničenia prírody a straty slobody je úloha alebo poslanie pre človeka, ktorý vníma kam sa pohybuje tento svet. 
Sad po siedmych rokoch sa obnovil zdravotný stav pôdy, dorástlo rastlinstvo, a navrátili sa živočíchy. Týmto dňom sa priestor začal správať ako zdravý organizmus, ktorý si vie poradiť s chorobami a nie je preto potrebné zasahovať chemicky alebo biologicky.
Na tejto ploche 50 hektárov pestujú hlavne jablká, čiastočne hrušky a hrozno. Doplnkovo vysadili aj moruše, orechy, čerešne. 
Môžeme sa tešiť na sušené jabĺčka, džemy a pod... 
http://sadlivia.sk/

 

Katka Máčalková - Skielko, sa hlavne zaoberá predajom minerálov, kameňov. Ponúka vŕtané polodrahokamy, placky, tromlované kamene, pláty, donuty, guličky, srdiečka, rondelky, kabošony a rôzne iné tvary polodrahokamov.
Každý jeden polodrahokam, minerál vyberá osobne. Stará sa o to, aby mali čo najvyššiu kvalitu.
V jej ponuke nájdete ručne robené šperky, náhrdelníky, náušnice a náramky. Šperky sú tvorené cínovaním (použité sú postriebrené medené drôtiky, cín je s prímesou striebra, bez obsahu olova a je ošetrený antioxidantom)
katy@skielko.sk
www.skielko.sk

 

Liečivé amulety zo studenej keramiky a prírodných, liečivých krištáľov, vyrába Petra z Trubína, amulety sú vyrábané pri splne mesiaca a zároveň sa krištáli medzi sebou dopĺňajú, alebo posilňujú.
Ochraňujú majiteľa od negatívnych energií a rôzneho žiarenia. Väčšinou si Vás kamienok vyberá sám, že sa Vám zapáči jeho farba, alebo tvar.
Petra ich začala zbierať pre seba, ale jedného dňa si uvedomila, že majú milióny rokov a že sú cestovatelia. Kamene, si tak môžu nájsť nového majiteľa, aby mu slúžil v prospech. 
https://www.facebook.com/petroterapia/

 

Masérka Ajka sa venuje regenerácii ľudského tela po fyzickej stránke. Rozhodla sa nám ponúknuť až 30% zľavu na masáže pri príležitosti vianočných trhov - vskutku hodnotný vianočný darček. Doprajte telu oddych a mysli uvoľnenie. Vaša duša sa vám poďakuje... čo viac k tomu dodať.
Ajka bude ponúkať svoje služby v oddelenej, samostatnej miestnosti za zavretými dverami, kde vytvorí dokonalú Oázu harmónie a relaxu.

 

Zuzana Kučerová z Bratislavy vyrába sezónne aj celoročné dekorácie z rôznych materiálov. Tiež sa zameriava aj na výrobu bižutérie z rôznych materiálov, ktorá Vám pomôže dotvoriť Váš finálny outfit pri každej príležitosti. Ručne maľované svietniky Vám skrášlia Váš domov a večer zahrejú dušu.

 

GÓVINDA BUTIK je projektom vegetariánskej rešturácie Góvinda. Sú priamym dovozcom tovaru z Indie a Nepálu. Ich ponuka je naozaj pestrá, ponúkajú oblečenie s nádychom Indie, rôzne šperky, minerály, sviečky, vonné tyčinky, duchovné predmety, knihy, mantry, mandaly a mnoho ďalšieho krásneho tovaru. Z ich bohatej ponuky pre nás vybrali na Vianočné trhy vlnené nepálske bundy a čiapky, bavlnené kabáty, ručne robené medené náramky, ktoré dobre pôsobia na krv, srdce, zápaly a artritídy. Taktiež tam budú mať náramky a náhrdelníky z plodov stromu Rudrakša, ktoré sú kombinované s polodrahokamami a požehnané svätými vodami z Indie. Plod rudrakša vytvára obrovskú pozitívnu energiu pre telo, myseľ a dušu. Je vedecky dokázané, že rudrakša má veľa blahodárnych účinkov na zdravie.
Skĺbila krásne s užitočným a tak pri svojej práci využíva schopnosti liečenia a duchovného vhľadu. Liečením a pomocou ľuďom sa zaoberá približne od svojich piatich rokov. Je dôležité vedieť, že každá choroba má svoju duchovnú príčinu, a to sa snaží ľuďom ukázať. A taktiež zodpovedá na ich časté otázky, prečo trpia a čo by malo byť zmyslom ich života. 
Má veľmi rada ľudí, život a pozitívne myslenie, snaží sa vidieť v každej životnej situácii, dobrej či zlej, poučenie. 
Skoro 10 rokov pravidelne cestuje do Indie, kde ju duchovný učiteľ naučil veľa duchovných techník, ktoré praktikuje v osobnom živote.
https://www.facebook.com/pg/Govinda-Butik-EU-1654365764853046/photos/?tab=album&
album_id=1654602161496073

 

Xenia Sherin - autorské šperky „Dotyky Zeme a Hviezd“
Je ženou, ktorá rada tvorí nové. Miluje Zem, prírodu, rozmanitosť života a jeho prejavy vníma cez energiu farieb, tvarov, vôní v prepojení s cyklami prírody, náladami a zmenami života. Príroda a jej krásy sú pre ňu veľkým zdrojom inšpirácie. Ku kameňom má vrúcny vzťah, sú jej pomocníkmi a priateľmi – dodávajú energiu tam, kde ju potrebujeme, očisťujú, harmonizujú telo a ducha, ich krása teší srdce a povznáša dušu.
Rada nosí šperky z kameňov a minerálov. Keď príde inšpirácia, vníma ju cez kombinácie energií farieb a svojím vlastným spôsobom spontánne tvorí z kameňov a ďalších komponentov šperk do harmónie tvarov a farieb. Keď je šperk hotový, vníma jeho jedinečnú energiu a krásu, cíti neopísateľnú radosť ako dieťa, ktoré objavuje nový svet, jej duša spieva nadšením.
Každý šperk je osobitý a neopakovateľný, nesie posolstvo pre svoju majiteľku a má konkrétny charakter. Pre ňu je to vzácna chvíľa, keď žena nájde ten svoj šperk, aká to žiarivá krása!
Milé ženy, bude jej cťou a veľkým potešením, keď sa aj vďaka jej šperkom rozžiari radosťou Vaše srdce, rozvinie a pozdvihne do života Vaša vnútorná krása a svetlo Vašej duše

 

Pani Aneta vyrába darčekové predmety a suveníry vhodné na každú príležitosť. 
Sú vyrobené z prírodných materiálov, ktorými sú drevo a kameň. K jej veľkej záľube patrí aj maľovanie na sklo. 
Najväčšiu radosť má však z toho, keď jej vlastná tvorba vie niekoho potešiť.
Rôznou technikou vie aj na objednávku vyrobiť akékoľvek motívy.

 

Netreba čakať celé desaťročia, kým strom vyrastie do svojej úplnej krásy. Šikovné ruky pani Moniky skrátia zázraky prírody tvorenia na nepatrný okamih. Výrobe "Stromčekov šťastia" z rokajl korálok sa venuje už 8 rokov. Unikátnymi a originálnymi kombináciami farieb, veľkostí a dizajnu dokáže vytvoriť umelecké diela hodné prírody.

 

Frkacule sú tradičné cestoviny, ktoré sa používali ako závarka do polievok na svadbách, krstinách, na Vianoce, na Nový rok, na oslavách... ale je možné ich použiť aj ako iné cestoviny s posýpkou alebo omáčkou. 
Pani Válkyová ich vyrába tradične pomocou paličky na doštičke.
Tenké slížiky sú robené na starom mlynčeku a široké rezance krája ručne.
Všetky výrobky sú z ručne miešaného cesta, tak ako sa robilo kedysi. Zmena je len v tom, že používa okrem pšeničnej múky aj špaldovú a celozrnnú múku.
Použité cesto obsahuje len múku, vajce, štipku soli a vodu.

 

Čas adventu a Vianoc nám dozaista spríjemnia čarovné vence a svietniky, skrátka Vecičky od Kačičky. Detský pôvab a ženskú krásu umocnia aj jej ozdoby do vlasov, ktorými sú gumičky, sponky a čelenky. Firma HaByTex šije textilné výrobky a bytové doplnky technikou patchwork, z bavlnených látok. Výrobky spĺňajú nielen dekoračný účel, ale majú aj veľké praktické využitie. Samozrejmosťou je ich kvalita. Uplatnenie si dozaista nájdu aj ako darček pre potešenie duše i oka ... 
Ďalšie ich výrobky si môžte pozrieť aj tu:
http://www.sashe.sk/HaByTex, alebo https://www.facebook.com/Habytex-1563883477265619/

 

Vianočná výzdoba dotvára čaro Vianoc. Ručne háčkovanými ozdobami z tenučkej priadze môžete dekorovať stromček, adventný venček a iný aranžmán. Určite potešia aj ako darček, či milá pozornosť. 

 

S pestrofarebnými originálnymi šperkami prídu dve Veroniky, ktoré prepojila nielen veľká vášeň, tvorivá práca s pierkami. Vyrábajú jedinečné náušnice, spony do vlasov a klobúkov v ktorých nájdete aj liečivé minerály Matky Zeme. S týmto úžasným prírodným materiálom prepájajú aj svoj maliarsky talent. Maľujú na nich svet zvieracej ríše, duchovných sprievodcov, symboly či rôznorodý fantasy svet lesných bytostí. Pri ich farebnom stánku sa môžete dať dočasne potetovať prírodnou Hennou, ktorú vám radi namaľujú.
https://www.facebook.com/Art-of-Veronika-Altoff-1425060444375436/?fref=ts
veronikaltoff@gmail.com

Monika Sotniková sa venuje klasickej ručnej kozmetike?, ktorú vykonáva vo svojom salóne MYSTERIOUS beauty salon v bratislavskom Ružinove.
Sobotu nám spríjemní tým, čo robí najradšej a tým sú masáže tváre, ba priam s mystickým efektom. Bude mať pre nás pripravené aj darčekové poukážky za príjemné ceny, vhodné aj ako milú pozornosť. A taktiež bude mať k dispozícii bylinkové tinktúry na rôzne problémy.
www.facebook.com/kozmetickykutik


Firma Trávniček je na trhu od februára 2016 a od začiatku vzniku si zakladá na čistej prírode. Základ krémov je bio slnečnicový olej, v ktorom sa vo vodnom kúpeli macerujú bylinky a tento macerát bez ďalšieho riedenia je základom budúceho krému. Ďalej sú tam pridávané : bio bambucké maslo, včelí vosk, vitamín E a rozmarínový extrakt CO2 - 14% v najvyššej kvalite, ktorý je zároveň prírodný antioxidant.
Má schválených 41 druhov krémov, z ktorých je 28 druhov vyrobených k odberu a ostatných 13 druhov na zákazku.
Všetky krémy sú testované v štátnych laboratóriách a majú vykonané nasledovné testy : mikrobiológia, ťažké kovy, dermatologický test, konzervačný test a test na vonné alergény.
Pripravil si pre nás krémy so starostlivosťou o pleť, lymfatický systém, pohybový aparát a ženské telo.
Ďalej má v ponuke 21 druhov tinktúr / výživových doplnkov, ktorých recepty sú unikátne na trhu. 
Firma Trávniček si pre nás pripravila aj vianočné balíčky, troj-kombinácie.
Prevádzka sa nachádza na východnom Slovenku, blízko ukrajinských hraníc a je kedykoľvek k nahliadnutiu.
Spomínané krémy sú bez vonných alergénov a chemických konzervantov.
travnicekpam@gmail.com
https://www.facebook.com/Tr%C3%A1vni%C4%8Dek-produkty-alternat%C3%ADvnej-medic%C3%ADny-
1503513376538215/?fref=t
 


Janko Melich ručne a s láskou vyrába energeticky aktivované ušné a telové sviečky -medo-.
Jeho sviečky odstraňujú patogénnu energiu a blokády, ktoré stoja za bolesťami a zápalmi pohybového aparátu. Svojim pôsobením povzbudzujú telu vlastné liečivé sily a tak harmonicky a bez vedľajších účinkov navodia rovnováhu v tele, odstránia korene ochorenia a môžu zmierniť, odstrániť lokálne bolesti a zápaly. Janko ponúka sviečky rôzneho zamerania - na harmonizáciu vnútorných orgánov, dýchacích ciest, lymfatického systému, ale aj na prebudenie sexuálnej energie, či sviečky zamerané len pre ženy.
medosviecky@gmail.com

 

Pani Kúdelová sa venuje patchworku a vyrába vianočné ozdoby z polystyrénu, dozdobené stuhami, mašľami, pripadne flitrami. Vedia krásne ozdobiť každý stromček, či halúzku.
 

 


Ivanka Molnárová Dubcová sa venuje všeličomu - trochu šperkom, vypaľovaným krabičkám, ale hlavne maľovaniu napr. na tričká, či na detské body.
V jej stánku nám predstaví betlehemy, maľované do škrupín z kokosového orecha a maľované tašky. 
Keďže každý máme radi svoju veľkosť oblečenia, najradšej ich maľuje na mieru a na objednávku, jej ukážky nájdete tu: https://www.facebook.com/ivanka.dubcova/photos_all
saganea@gmail.com

 

Aj tento rok sa môžeme tešiť na Andrejku Molnárovú, ktorá nám už na začiatku trhov vie naštartovať krásny deň s výbornou kávou, horúcou čokoládou, alebo čajom s hubou reishi. Okrem kávy a čaju ponúka aj mydlo a zubnú pastu s hubou reishi.
Zo svojej osobnej tvorby ponúka zápisníky, pohľadnice, harmonizačné náramky s amuletmi, anjelikovské náušnice a náramky, prstene  a harmonizujúce sviečky.
Ďalej ponúka poukážky na seminár, konzultácie a nákupy "Obleč svoju dušu" a knihu Móda a duše.
http://tajomstvoreishi.sk/
http://www.andreamolnarova.sk/

 


Alenka a Viktor nás oboznámia s blahodárnymi účinkami používania a užívania esenciálnych olejov značky Young Living v každodennom živote. Alenka nám predstaví aj relaxačnú masáž Rain Drop za použitia práve týchto olejov. Technika masáže je prevzatá od Lakotských indiánov. Masáž pomáha ku zdravému stavu chrbtice, harmonizuje nervový systém a posilňuje imunitný systém.
Viktor sa postará, aby celé vianočné trhovisko bolo prevoňané vysokovibračnou ANJELSKOU OČISTNOU ESENCIOU, ktorá okamžite čistí od negatívnych energií, ktoré si človek prináša na sebe z vonku, z práce, obchodov, MHD. Takže tí senzitívci, ktorí sa chránite a vyhýbate hromadným akciám, sa u nás nemusíte báť. 
Esencia Bohatstvo čistí energetické bloky na financie z nášho rezonančného poľa, a tak dovoľuje zákonu príťažlivosti pritiahnuť peniaze do nášho života. A nielen tie. Dostatok všetkého druhu a pocit istoty sú veličiny, za ktorými sa všetci naháňajú cez peniaze. Dá sa to dosiahnuť aj inak ...
www.oazaharmonie.sk   
 


Casia Trend Vám ponúka veselé vlasové doplnky, brošne a šperky zo živice. 
Za značkou Casia Trend sa skrývajú dve veselé tvorilky, ktoré svojou prácou chcú potešiť žienky všetkých vekových kategórií. 
Nájdete ich aj na internete - www.facebook.com/CasiaTrend

 


Erika sa postará aj o naše chuťové poháriky - prisľúbila napiecť obľúbené dobrôtky, vianočné mňamky, perníky a hlavne Vianočný punč - alko aj nealko... :-)
 


Miška Galová ponúka odlišné orgonity ako sú bežne dostať. Vyzdvihuje najmä to, že sú z prírodných materiálov. Spája umenie a fyziku.
Celú jej tvorbu tvorbu si môžete pozrieť na Sashe: http://www.sashe.sk/misenagalova a na FB: https://www.facebook.com/sunnymichaelaart/
Je umelkyňou a už dlho sa venuje, tak ako ezoterike, aj motivovaniu ľudí. Niekedy jej to osud robí ťažkým, ale o tom je učenie :)
 


Mirka pod značkou MILAYLA nám predstaví svoje ručne vyrábané náušnice, náramky a rôzne iné produkty z kvalitných korálok a materiálov.
Jej celú tvorbu si môžete pozrieť na: https://www.facebook.com/milaylasjewellery/photos/


Pani Mária nám ponúka ručne maľované vianočné motívy na sviečkach. Kreslí prevažne anjelov.
Jej kontakt: anjelskesviecky48@gmail.com

 

Martin Benko má ako jediný na SR a ČR e-shop s Marockým tovarom a ponúka nám prevažne lampy, zrkadlá, šperkovnice, obkladačky...
Všetko je to ručná práca z Maroka. 
Kompletný sortiment si môžete pozrieť: 
http://www.maroko-dekor.sk/, alebo na: https://www.facebook.com/marockelampy/?fref=ts

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

OÁZA HARMÓNIE ďakuje za spoluorganizáciu Vianočných trhov NORBELINKE Homemade.

 

 

English