VITAJTE HARMONIZÁCIA LADIČKAMI HARMONICKÉ ŠTVRTKY PIANO-HEALING E-SHOP
O NÁS ŠUM DAŽĎOVÉHO PRALESA BABIČKINE RECEPTY MASÁŽE CENNÍK
KURZY ESENCIÁLNA KOZMETIKA GEOPATOGÉNNE ZÓNY KVAPKA KRVI

LINKY

AKCIE OZDRAVNÉ POBYTY REFERENCIE KRIŠTÁLY KONTAKT

Ak prídete skôr, v budove je café bufet s teplým jedlom.

Kontakt

 

OÁZA HARMÓNIE, o.z.
Ing. Alena Wagnerová
Gajova 4, 811 09 Bratislava-centrum, (mínus)-1.posch. 

email: alena@oazaharmonie.sk
mobil tel.: +421 908 099 559 - len sms

na objednávky

termíny konzultácií počas pracovných dní Po, Pia
(pre medzimestkých sa dá dohodnúť sobotňajší termín)

Prosím o komunikáciu prostredníctvom emailovej pošty.


IČO: 50458396
DIČ: 2120352179
Bankové spojenie: Slovenská sporiteľňa
IBAN: SK20 0900 0000 0051 1921 6450
meno účtu: OÁZA HARMÓNIE, o.z.

Občianske združenie je registrované na Ministerstve vnútra SR pod číslom spisu: VVS/1-900/90-49240-1

 

klikom spusti video

Navigácia:
Odporúčam pozrieť si na mape spleť uličiek v centre mesta okolo Gajovej, aby ste zbytočne neblúdili. Je to oblasť, kde najbližšia zastávka MHD je cca 250 m.
Budova s rovnomenným názvom ako ulica „GAJOVA4“ sa nachádza v rohu pomyselného trojuholníka 
MODRÝ KOSTOLÍK a EUROVEA. Je rovnobežkou so známou Dunajskou a Grosslingovou ulicou, v blízkosti  Jakubovho námestia. Kto sa chystá autom, môže ho nechat v podzemných garážach Eurovea (3h zdarma)  a prejsť cca 300 m po Lazaretskej či Klemensovej pešo. Kto je zvyknutý hľadať parkovacie miesto  v jednosmerných uličkách centra, nech sa páči, bude úspešný a po 16h aj mimo časového dosahu  poplatku z parkovacích automatov.

Z Hlavnej stanice vlakovej:

  • Najjednoduchšie je zavolat si TAXI službu
    TAXI EASY +421 908 555 555 (5,- €)
    TAXI BRATISLAVA +421 2 16300
  • Trolejbusom č.210 vystúpiť na 7. zastávke menom Twin City a a pešo po Lazaretskej, pri materskej škôlke zabočiť vľavo pomedzi budovy.

Z Autobusovej stanice Mlynské Nivy:

  • Najjednoduchšie je prejsť sa pešo, rovno zo stanice po Dunajskej ul., odbočiť vľavo na Lazaretskú. Pri materskej škôlke zabočiť vpravo a prejsť pomedzi budovy.
  • Autobusom č.70 alebo 78, jednu zastávku, vystúpiť na Twin City a pešo po Lazaretskej, pri materskej škôlke zabočiť vľavo pomedzi budovy.

Ak sa chcete presúvať po Bratislave MHD, pozrite si trasy liniek na www.imhd.sk

klikom zväčši

Ubytovanie
Hneď vo vedľajšej ulici na Klemensovej nájdete novovytvorený penzion OLD TOWN ELISABETH s príjemnými cenami (1-lôžková izba od 39 €), www.elisabeth.sk/sk.html

Najbližší hotel priamo v centre mesta (cca 150 m) je Hotel Danubia Gate**** na Dunajskej ul., www.danubiagate.sk/sk/

Neďaleko, tri zastávky električky č.4 a 6, alebo peši po promenáde Dunaja je Hotel Sorea****, s výhľadom na Dunaj, www.sorea.sk/bratislava/hotel-sorea-regia

Veľmi pekné a lacné ubytovanie spolu s dobrou kuchyňou je v Penzióne BERG (1-lôžková izba 26,90€/noc), v Petržalke na druhej strane Dunaja. Doprava MHD je však trochu komplikovaná, radšej použite taxi, www.penzionberg.sk

Ak chcete šetriť na ubytovaní, tak skúste novozrekonštruovaný Hostel Star v blízkosti Avion Shoping parku (cena za 1-lôžkovú izbu so spoločným sociálnym zariadením na chodbe je 11,90 €/noc). Odtiaľ sa dostane do Oázy harmónie použitím MHD autobus č. 96, prestúpte na zastávke Maximiliána Hella na autobus č. 50 a vystúpte na zastávke Twin City. Potom pešo na Gajovu 4.
www.hostelstar.sk

Moje odporučenie však patrí Hotelu West****, situovanému priamo v lese na Kolibe-Kamzíku s príjemnými cenami a atrakciami v okolí ako výhliadková veža Kamzík s otáčajúcou sa reštauráciou, lanovkou, bobovou dráhou, zľaňovacím rajom. Do hotela je možné sa dostať len taxíkom alebo autom. Ideálne, ak chcete ostať s celou rodinou na dovolenkovom pobyte v Bratislave, kým sa harmonizujete v OÁZE HARMÓNIE. www.hotel-west.sk

 

 

 

English