VITAJTE HARMONIZÁCIA LADIČKAMI HARMONICKÉ ŠTVRTKY PIANO-HEALING E-SHOP
O NÁS ŠUM DAŽĎOVÉHO PRALESA BABIČKINE RECEPTY MASÁŽE CENNÍK
KURZY ESENCIÁLNA KOZMETIKA GEOPATOGÉNNE ZÓNY KVAPKA KRVI

LINKY

AKCIE OZDRAVNÉ POBYTY REFERENCIE KRIŠTÁLY KONTAKT

 

 

Pokiaľ máte záujem dostávať informácie o novinkách a zľavových akciách emailom, pošlite prosím email s vašou adresou na:

alena@oazaharmonie.sk

 

 

 

Referencie

Toto je priestor pre vaše príbehy v OÁZE HARMÓNIA.
Ďakujeme všetkým, ktorí ste sa podujali zdieľať svoje skúsenosti s ostatnými.

* * * * *

Referencie - Hviezdne potulky s bubnom

"Ďakujem za bubnovanie. Bolo jedinečné, originálne a nenapodobiteľne."
Drobec, Bratislava

"Zážitok z tých potuliek s bubnom III. bol úžasný.  Tá prvá časť v pohode, ale tá druhá, tak to sa nedá opísať, čo to so  mnou robilo. Ja som mala pocit, že odletím niekde so svetelnými bytosťami  a celý čas som mala zimomriavky.  A prebehlo cezo mňa niečo ako elektrika. No úžasné! :)
Odkáž  prosím Mirkovi, že tie skladby nemali chybu. Tak to je sila.  Tak toto by som si rada zopakla :) "

Zdenka, Bratislava

"Rozmýšľam, že prídem opakovane na bubnovačku. Bola to obrovská sila, nezostal tam kameň na kameni a začalo sa budovať všetko od začiatku. Objímam."
Gita, Bratislava

"Veľmi sa teším na ďalšiu akciu, na vás, na celú atmosféru, ktorú som zatiaľ zažila len raz, ale bolo to fantastickéééééééé."
Eva

"Po bubnovačke som sa cítila obohatená znovu  o jeden veľmi intenzívny zážitok, opäť som sa posunula trošičku ďalej a pochopila niektoré súvislosti z môjho života a z toho som nadšená a stále opakujem, že u vás tam v oáze mi je fakt výborne, cítim sa tam veľmi dobre."
E.P.

"Zážitky z vesmírnej hudby:
Moje pocity sa striedali a boli veľkolepé, behali mi po tele zimomriavky, striedavo mi tiekli po tvári slzy a pociťovala som nevýslovnú radosť a šťastie. Chcelo sa mi plakať a smiať zároveň, mala som chuť vstať z miesta a roztancovať sa od pocitu naplnenia šťastia na zemi, a aj po celej tmavej oblohe posiatej hviezdami, ktorú som neustále pozorovala. Mala som chuť objať všetkých Ľudí na zemeguli ako aj nekonečný vesmír v jeho celom rozsahu. Zažívala som trvalý pocit nevýslovného šťastia a radosti. Striedali sa mi návaly tepla a pocity zimy zároveň. Privolávam si zmes týchto pocitov a snažím sa udržať ten permanentný pocit neutíchajúceho blaha, radosti, spokojnosti so životom,  kludu, ticha a pokoja. Sprievodcom tohto vesmírneho usporiadania, kde má všetko svoje miesto a prestal plynúť čas, bola hudba plná anjelského blaha, pri ktorej som sa "túlala" Vesmírom obklopená pokojom a kľudom, uzavretá v obrovskej farebnej guli, ktorá menila farby a zvačšovala sa. Všetku tú vesmírnu nádheru som len pozorovala v nemom úžase a radosti. Ešte aj teraz som až po okraj naplnená týmto úúžasným pocitom. Veľmi sa mi chcelo neustále špeciálne pri tej hudbe lietať, šantiť, jednoducho byť ako dieťa, ktoré má radosť z púheho pocitu svojej existencie a vychutnáva si  každý okamih svojho bytia! Nestarať sa o to, čo bolo, nezaujímať sa o nič čo bude - jednoducho žiť len pre tento okamih šťastia a naplnenia svojho života. Pri tomto lietaní Vesmírom som presiahla niekoľko dimenzií a fascinujúcich divov sveta, kde všetko okolo bolo dômyselne usporiadané zapadalo do seba a tvorilo funkčný CELOK. Miestami som strácala pojem o čase a nevedela som sa rýchle zaradiť späť na svoje miesto a nevedela som, kde sa vlastne nachádzam.
     Snažím sa udržať a vizualizovať si tento nevýslovný pocit šťastia, radosti a spokojnosti čím najdlhšie.
Najviac sa mi páčila III. časť , lebo bola zmesou všetkých častí a osobitne ma veeľmi zaujali tie posledné časti, ktoré by som si rada vypočula častejšie aj v domácom prostredí.
Veľká vďaka zo srdca vám, ALENKA   +  MIRKO.
S úctou
Magda"

"Úžasné, krásne, jedinečné.
Dobíja energiou, dáva pocit šťastia, radosti.
To sa nedá kúpiť, to sa dá získať len na Vašich  potulkách s bubnom. Pokračujte v tom rozdávaní týchto krásnych pocitov."

Zdenka

"Rada by som zhrnula svoj zážitok z Bubnovačky EPIC I., kým to všetko nezabudnem :). Pre mňa celý začiatok bol ako  veľkolepá oslava stvorenia, bola to óda na radosť, lásku. Najviac som z toho cítila radosť. S otvorenými očami som zízala v nemom úžase na hviezdy, na veľkoleposť a krásu stvorenia. Cítila som tam jemnú, nežnú, láskavú  a starostlivú ženskú energiu. Videla som hojnosť všetkého, čo si len vieme predstaviť, ako by všetky zdroje boli nevyčerpateľné. Všetko sa automaticky regenerovalo a obnovovalo úplne automaticky. Všetko spolu fungovalo v absolútnej harmónii a súzvuku. Potom som videla rôznorodosť ľudskej rasy. Následne sa jednotlivý predstavitelia konkrétnej rasy (muži aj ženy) začali sústreďovať do jedného bodu, v ktorom sa všetko stratilo, ako v čiernej diere. Táto čierna diera sa začala zhusťovať, ako keď na niečo pôsobí kompresná sila a ako by zanikol priestor aj čas. Po tomto som cítila lásku a hlavne vďačnosť. Mala som pocit, že sa musím poďakovať, ospravedlniť sa a požiadať o odpustenie a táto časť trvala celkom dlho. Po tomto všetkom, po tomto zániku stvorenia,  začalo ožívať nové stvorenie od nuly až po dokonalosť. Z tej čiernej diery, sa stala chŕlička hviezdneho prachu. Ako by ho vydychovala. Začalo tvorenie. Videla som krásu a rôznorodosť stvorenia. Jednotlivé svety (vesmíry) boli ako bubliny vo vode. Plávali priestorom. Niektoré boli obrovské, niektoré menšie, ale všetko bolo spolu harmonické, bol to ako jeden živý organizmus, ako jedno telo, ktoré sa nadychuje a vydychuje v každom vesmíre súčasne. Jednotlivé vesmíry ďalej rástli a rozpínali sa a mala som pocit, že rastú v dokonalosti. Opäť som cítila obrovskú radosť a lásku. Všade boli kvety a vesmírom - stvorením plávali lotosové kvety. Na Zemi sa obnovilo či stvorilo všetko k úplnej dokonalosti na jej povrchu ale aj všetky jej podzemné zdroje boli nedozierne. Z ľudí bolo cítiť súzvuk, jednotu, harmóniu a lásku. Ale nielen z ľudí, ale zo všetkého stvoreného. Všetko spolu tvorilo jeden harmonický celok. No a viac si už nepamätám :). Ďakujem, že som mohla byť pri tom a hlavne ďakujem za ten prenádherný zážitok :).
S láskou,
Gita
"

"Cítim po Bubnovačkách veľkú očistu, akoby všetko, čo ma brzdí je odstraňované."
Andy B.

"Alenka veľká vďaka zo srdiečka tebe a hlavne Mirkovi za dnešnú bubnovačku (EPIC I. - Atlantída). Prešla som očistcom utrpenia, obete, krivdy do Prebudenia. Bola to náročnáspleť emócií zaseknutých v okamihu šoku - čo a prečo sa stalo, prečo a kto mi/nám to spravil. neustále hľadanie seba, príčiny a pravdy...v závere pokora v diaľke. Uvidela som veľa vnemov - poviedku by som mohla napísať. Ako kľačím akoby na brehu a valí sa na mňna vlna temná a veľká. Vďaka za Tóny bubna a jeho energiu, ktorá mi bola ochranou, oporou a sprevádzala ma kódami z temnoty do svetla. Vďaka za žiariacu ruku, ktorá ma vyťahovala/sprevádzala zo dna oceánu. Mokrého a studeného, čierneho temna. Energia tej ruky bola tvoja Ali. Vnímam, akoby som sa bola scelila a je mojou súčasťou, niečo, na čo som dlho čakala. Dali sme to - i keď som opatrná v tešení sa... Budem vnímať zmeny nového života. Objímam a krásny večer."
B.A.

_______________________________________________

Referencie - Šum dažďového pralesa

"Cítila som sa, akoby mi ožila každá bunka v tele."
(p. Blažena)

„Nevedel som ani normálne rozmýšľať v týchto horkách. Stĺp so šumom vody ma príjemne ochladil.“ (p. Anton)

„Okamžite som zaspala, ani neviem ako. Tak dobre a hlboko som už dávno nespala.“ (p. Mária)

„Cítil som príjemné liečivé teplo ako v bavlnke.“ (p. Viktor)

„Najprv som nevedela obležať a začala som pociťovať tlaky v miestach, kde som mala kedysi zdravotné problémy. No pri pokračujúcom šumení stĺpa sa tieto nepríjemné pocity úplne rozplynuli.“ (p. Zuzana)

„Moja manželka trpí celoživotne vysokým tlakom a má za sebou dve mozgové mŕtvice. Záchranku sme k nej volávali pomerne často. Čo máme zakúpený Regeneračný bambusový stĺp, upravil sa jej tlak a uľavilo, aj napriek vysokým letným teplotám v našom panelákovom byte.“
(p. Vladimír)

„Obaja s priateľkou sme senzitívni na nezdravé potraviny. Kúpil som v obyčajnom potravinovom obchode nový druh chleba – kváskový. Chutnal nám, akoby ani nebol z toxickej pšenice a umelých prísad na predĺženie trvanlivosti. Priateľka vytestovala kyvadlom, že chlieb naozaj neobsahuje žiadnu škodlivinu. Tak som siahol na lístoček pozrieť výrobcu a zloženie. A našiel som: guarová múka, stabilizátory Ečka...Ako je to možné, že kyvadlo vytestovalo nezávadnosť ? Odpoveď bola neuveriteľná: Mali sme v kuchyni Regeneračný bambusový stĺp a otáčali ho na stole, vedľa chleba...“ (Viki)

"Alenka, bolo to celé fantastické, ďakujem Ti. Cítila som sa ako znovuzrodená a plná energie." (p. Zlatka, po relaxácii ŠUM DAŽĎOVÉHO PRALESA)

"Spadol mi na prst na nohe ťažký predmet, čo sa mi vyšmykol z rúk, keď som ho niesol. Bolesť bola taká neznesiteľná, že som sa nedokázal postaviť na tú nohu a uvažoval som o privolaní lekárskej pohotovosti s podozrením na zlomeninu. Keďže mám zakúpený Regeneračný bambusový stĺp 60 cm, ktorý podľa popisu odstraňuje bolesť a spúšťa samoliečivé procesy, vyskúšal som postaviť stĺp tesne vedľa boľavého prstu. Bolesť do 1/2 hodiny ustúpila, postavil som sa na nohu, ale ešte ju šetril od chôdze. Počas nasledujúcich dní som si sporadicky chodidlo kládol vedľa šumiaceho stĺpu. Do 2 dní úplne zmizla fialová modrina a aj všetky príznaky úrazu. Zase som mohol normálne chodiť." (V.G.)

"Bola som sklonená tvárou nad šumiacim veľkým stĺpom asi 1/2 hodiny, a keď som sa na druhý deň ráno zobudila, všimla som si, že vidím ostrejšie ako zvyčajne." (p. Norika)

"Postrehla som na sebe, že čo sme kúpili stĺp domov a podchvíľou ho niekto z rodiny otočí, aby šumel, ja sa už necítim tak šialene vyčerpaná, ako som bola asi posledný rok. Pričom nič sa nezmenilo v mojom živote, stále rovnaké činnosti vykonávam vtedy aj teraz." (p. Alena)

"Kúpila som veľký 85 cm-ový stĺp rodičom, dôchodcom. Stále sú pri ňom, nech čokoľvek doma robia, aj spávajú pri ňom. Pozorujem na ich zvráskavených tvárach, že sa im vypína pokožka, vypĺňajú ochabnuté líca a črtami tváre sa začínajú podobať ako vyzerali pred 30 rokmi. Robíme si v rodine švandu - len nejedzte špenát! To podľa českej komédie, kedy pri omladzovacej kúre hlavní hrdinovia zjedli špenát a omládli až príliš - až do detského veku :- )." (AW)

"Po 25 rokoch po úraze som stále mal na čele hrču cca 3 cm. Od kedy máme stĺp, sa mi hrča zmenšila o 80%, pričom som sa na ňu vôbec so stĺpom nezameriaval, len som si to náhodou všimol, asi 1 mesiac od kúpy stĺpa." (GV)

"Ako malá som často užívala lieky kvôli zdravotným problémom, ktoré sa v posledných rokov prejavili ako trhliny v konečníku. Skúšala som rôznych doktorov, ktorí mi však nevedeli pomôcť, pretože nevedeli nájsť príčinu.
Nakoniec som skúsila alternatívne formy liečenia (najmä šum dažďového pralesa) u Alenky a skutočne sa mi uľavilo. Ďakujem"
(Veronika)

"Uzdravujú sa mi chodidlá . Diagnóza Bercov vred. Držím palce, že to vydrzi. " (Martin J.)

Ako videla jasnovidka Regeneračný bambusový stĺp:
„Každý jeden stĺp ma čakry. Je to akoby živá bytosť s napojením na Boha. Každý stĺp ma okrem čakier aj DNA. Je to špirála. Špirála DNA sa počas liečenia aktivuje v každom človeku.
Kristus je stav bytia v jednote. Kristus nie je osoba, je to dosiahnutý stav osvietenej mysle. A toto prinášajú stĺpy ako portály Boha. Každý sa raz môže stať takýmto portálom, a potom nebude potrebovať žiadny stĺp ani pomôcky."

"Dobrý deň Alenka, chcela som Vám veľmi pekne poďakovať ešte raz za stĺpik, čo som si u Vás kúpila, ja som si ho úplne zamilovala, môj zlatučký, a myslím, že aj druhá sestra Ivka, ktorá nemala k takýmto veciam tak blízko ako my dve s Maruš. Keď som ho doniesla a začala čistiť byt (mame 4 izby, plus velku chodbu a kúpeľnu, záchod osobitne), v mojej izbe si predstavte sa zapchal hneď asi po 1minute práce, potom už išiel dobre a ešte na wc sa zapchal asi 3x po sebe :-)) No ale musím povedať, ze nám tu robí radosť a vniesol takú harmóniu, som z neho šťastná :-) Aj napriek tomu, že ho mam doma, chcem ale chodiť aj naďalej ku Vám či už v stredy, alebo štvrtky, kedže ja Vás stále tak rada vidim, rada ku Vám chodím a neviem si už bez toho, aby som Vás sem tam aj s Mirkom videla, ani predstaviť život :) Proste Vás už nosím v srdci ako keby člena rodiny, blízkych priateľov a vždy mi srdiečko podskočí, keď vás vidím, a keď si spolu môžeme vymeniť nejaké hlavne aj pozitívne informácie a dobrú energiu. Každému vždy hovorím o ,,nejakej,, :-) Alenke, ktorá mi vniesla do života niečo uplne krásne a iné a hlavne pomoc, keď som lietala v tých najhorších černotách. Až mi slzy idú, keď toto píšem, lebo ja som za Vás tak vďačná životu, že si to ani neviete predstaviť." (Kristínka)

"Pani Alenka, chcel by som Vám veľmi pekne poďakovať za bambusový regeneračný stĺp od Vás.
Po cca mesiaci používania sa u mňa dejú doslova zázraky. Cítim sa oveľa lepšie, blok na financiách sa postupne rozpúšťa, veľmi mi tiež pomáha pri definitívnom sa zbavení panickej poruchy, rôznych strachov z budúcnosti.
V pracovnej oblasti sa mi rysuje sen, ktorý bol doteraz nedosiahnuteľný. Ľudia na mňa tak zvláštne pozerajú, podvedome cítia, že aj oni sa tak chcú cítiť a napredovať.
Meditujem pri ňom každý večer 20min v izbe kde spinká moja 3 ročná dcérka. U nej rovnako vidím veľké pokroky, mala nezvládnuteľný hnev, ktorý je oveľa menší a menej častý, nerozprávala veľmi a teraz sa jej jazýček veľmi rozviazal.
Pýta si "slp" a ukazuje prštekom na neho a po chvíľke zaspinká.
Sme natoľko nadšení, že "potrebujeme" aj väčší rodinný.
Veľká vďaka pani Alenka za to, čo robíte a ďakujem aj sfére, ktorá Vám aj nám pomáha."

Peťo, Poprad
___________________________________

Referencia po kurze
Harmonizácia zvukovými ladičkami
LaTe-EASY


"Keď som šla domov po kurze, mala som pocit ľahkosti a akosi ma zo starostí nič netrápilo. Už veľmi dlho sa trápim určitými náročnými situáciami a nie najlepším stavom, a samozrejme, kedy inokedy, ako v posteli pred spaním začnú chodiť v hlave... a nie a nie zaspať. Až bolesti žalúdka a pod. Po dlhom čase som teraz spala úplne celú noc až do rána....“
Mia M.

_______________________________________________

Referencie - Harmonizácia ladičkami

Problémy s prostatou
Príbeh pána Miroslava (68 r.)

Pán Miroslav si už zvykol na život s liekami, tinitusom (hučanie v ušiach), závraťami, bolesťou šije, vysokým krvným tlakom a prekyselením organizmu. Čo mu robilo vážne problémy, a lieky na to nezaberali, bola prostata. Okrem toho, že pre muža je to spoločensky chúlostivá choroba, ešte mu prinášala aj praktické problémy. Napríklad, kým prešiel z domu do OÁZY HARMÓNIE mestskou hromadnou dopravou cca 6 km, potreboval 3 krát vyhľadať cestou toalety. Aby nemusel tak často a bolestivo močiť, obmedzil prísun tekutín, v nádeji, že tým vyrieši svoj problém. Naopak. Nedostatkom vody v tele sa nabaľujú ďalšie choroby...

Ladičkovú terapiu sme začali odblokovávaním emočných tráum, nahromadených počas života. Dostali sme sa ku psychickej príčine, ktorá pravdepodobne spustila celoživotný kolotoč zdravotných problémov a nehôd. Pán Miroslav úplne vytesnil zo svojho života spomienku, že ako malý chlapec sa stal obeťou psychického a fyzického týrania. To spôsobilo blok na jeho meridiáne tenkého čreva, ktorý je zodpovedný za tinitus, závrate, bolesti šije. Tento zážitok sa podpísal i na jeho povahe. Stal sa plachým, s nedostatkom sebadôvery, napriek tomu, že prežil šťastné manželstvo a mal prácu, v ktorej mal dobré výsledky. Dlhodobá vnútorná neistota sa podpisuje na človeku zablokovaním meridiánu močového mechúra, ktorý spôsobí problémy s vodným hospodárstvom v tele, a tiež s prostatou. Keď k tomu pridáme dva pracovné úrazy nezavinené ním, máme obraz dobráka, ktorý priťahuje na seba pohromy. A keď sa jeho zať nepekne zachoval voči jeho dcére, tak pán Miroslav dusil v sebe roky zlosť, čo mu zablokovalo meridán pečene, ktorý tiež ovplyvňuje močenie a hučanie v ušiach.

Pán Miroslav bol vzorný klient. Dodržiaval domáce úlohy - pôsobil na akupresúrne body podľa inštrukcií, navštevoval skupinové spievanie Om-healing, chodil denne do lesa, cvičil odporúčané cviky pre prúdenie energie v meridiánoch, pil denne 2 litre Pí vody (čistá voda, svojím zložením najviac podobná bunečnej vode v našom organizme). Vytúžený výsledok sa dostavil po 6 sedeniach ladičkovej terapie. Pán Miroslav mi oznámil, že všetky príznaky pominuli a on môže normálne fungovať. Bolo to milé zadosťučinenie aj pre mňa, hlavne keď dodal: "A môj lekár si bude myslieť, že ma vyliečil svojimi liekami... " :-)

* * * * *

Dlhoročná vyčerpanosť
Príbeh pani Jarmily (35 r.)

Keď vstúpila pani Jarmila do OÁZY HARMÓNIE, preletelo mi hlavou: "Táto krásna mladá tmavovláska s priesvitnou pleťou, tmavými kruhmi pod očami a vychudnutým telíčkom pôsobí ako Mina z románu Dracula, vysatá zo životnej energie...." Ako ukázala diagnostika, nebola som ďaleko od pravdy. Pani Jarmila mala zablokované 3 energetické prívody do tela, 13 energetických rozvodov a 13 zle fungujúcich vnútorných orgánov. Na moje počudovanie, ako je možné, že v takomto stave vôbec chodí, mi odpovedala, že silou vôle. Najťažšie je to vraj ráno vstať z postele, kedy má chuť už nikdy sa nezobudiť. Čo ju drží pri živote sú povinnosti voči malému synčekovi, s ktorým je na materskej. Lekári jej diagnostikovali a liečili prieduškovú astmu, alergiu - sennú nádchu, vysoký krvný tlak, málo železa, časté migrény so závraťami a zvracaním, problémy s imunitou (diagnostikovali nie zníženú imunitu, ale dokonca žiadnu imunitu !). Tiež chodila na leukocytové kúry a pred pôrodom svojho dieťaťa mala infarktový tlak 180/140, našťastie priamo v pôrodnici, kde ju lekári mohli zachraňovať.

Príbeh sme začali rozpletať. Všetko začalo v brušku mamy pani Jarmily. Keď bola mama tehotná, dozvedela sa šokujúce fakty ohľadom svojej rodiny a tieto neprijala doteraz, ostala životom zatrpknutá. Malá Jarmila už ako dieťa bola súcitiacim Anjelikom, utešujúcim a pomáhajúcim každému v rodine, i nevlastnému bratovi s psychickou chorobou. Nikdy s nikým nevstúpila do slovného konfliktu, vždy volila pekné slová, aby nikoho nezranila. A bola stále chorľavá. V energetickom slovníku tela sa tomu hovorí "naťahovanie na seba problémov druhých". Zo smrti milovaného otca, ktorého niekoľko rokov doopatrovávala pripútaného na nemocničné lôžko, sa ani po 11 rokoch úplne nespamätala.

Potvrdil sa nám priamy súvis medzi jej zdravotným stavom a negatívnymi emočnými zážitkami. (Mala zablokovaný meridán pľúc, zodpovedný za astmu z detstva, ktorý sa narušil z jej dlhodobého pocitu, že dáva druhým viac, ako dostáva naspäť. Zablokovaný meridián srdca, zodpovedný za jej skoro infarkt, sa narušil dlhodobým sebanátlakom...). Čo bolo unikátne, fungovala jej srdcová čakra a brzlík na 100%. (Brzlík je žlaza za hrudnou kosťou, ktorá funguje len detstve a zaniká v dospelosti. Novodobé pramene hovoria, že človek budúcnosti tam bude mať ďalšiu čakru - tzv. Kristovskú čakru lásky.) Podľa mojej úvahy, pani Jarmila prežila vo svojom chorom tele len vďaka tomu, že bola dobrý človek, plný lásky k blížnemu. Hinduisti by povedali, že žila z prány, Kresťania - že sa sýtila Božskou manou...

Ladičkovou terapiou bolo potrebných 6 sedení plus "domáce úlohy". Pani Jarmila si zapožičala ladičky i na domov a podľa inštrukcií pôsobila nimi na akupresúrne body. Pretože ladičky sa jej osvedčili aj pri skľudňovaní malého synčeka, rozhodla sa, že si ich zakúpi natrvalo.

Počas terapie pani Jarmila neuveriteľne vnímavo reagovala. Keď sa vplyvom ladičiek zablokovaný orgán či energetická dráha "naštartovala", pani Jarmila pocítila teplo stúpajúce telom a v ústach - ako to ona nazvala - jemnú "baterkovú" chuť. Ako keby sa dotkla jazykom baterky. (Zaujímavé. Každý z nás má inak reagujúce senzory tela.) Po každej terapii sa cítila síce ospalo, ale odľahčená a plná životnej energie.
Záver terapie je, že pani Jarmila sa nielen cíti zdravo, ale mení sa aj kvalita života s jej manželom. Tým, že sme pri terapii očistili emočné bloky "skladované" v jej tele, zmenilo sa aj vyžarovanie pani Jarmily.

Darmo, životný partner nám vždy zrkadlí, čo v sebe potláčame, a neraz to robí necitlivo... :-)

* * * * *

Tráviace problémy - opúchanie brucha
Príbeh pani Aron (65 r.)

Pani Aron je aktívna dôchodkyňa milujúca a venujúca sa svojej záhradke, vnúčatám a kultúre. Žije sama, a tak si musí privyrábať fyzickou prácou na polovičný úväzok, aby vyžila. Dennodenne zaskakuje ku malým vnúčatám, lebo syn a nevesta majú náročné zamestnanie, so služobnými cestami a častými zmenami plánu. Pani Aron sa dlhé roky trápila s pocitmi tlaku v brušku, akoby sa jej tam nafúkol balón, ktorý chce prasknúť, vždy, keď niečo zjedla. Lekári nevedeli diagnostikovať, kde je problém, lebo krvné testy a sono boli v poriadku. Ďalšie nepríjemné vyšetrenia vyžadujúce zavedenie sond do žalúdka a do konečníka (gastroskopia a kolonoskopia) pani Aron odmietla, lebo nebola schopná tento typ vyšetrení psychicky zvládnuť. Takže držala diétu a hľadala pomoc u alternatívnej medicíny. Akupunktúra aj homeopatiká mali podobný účinok - na určitú dobu, pokiaľ brala terapiu pomáhali, ale potom sa zase všetko vrátilo do pôvodného stavu. Ako ona hovorí, húsenková dráha, raz hore, raz dolu. Ladičková terapia vstúpila na scénu života pani Aron ako prvá pomoc v okamihu jej totálneho fyzického a psychického vyčerpania, po 22-hodinovom maratóne zvracania, hnačkovania a migrény. Hrozilo jej úplné vysilenie a dehydratácia organizmu. Ladičkovanie trvalo 4 hodiny a utíšilo zvracanie, hnačky aj migrénu, že mohla doplniť tekutiny bez toho, aby z nej okamžite vyšli von. Pri následnej ambulantnej terapii ladičkami sme sa venovali psychohygiene, energii organizmu a celkovému zdravotnému stavu. Opuchy brucha prestali, natiahnutá koža však neesteticky prevísala nad lonom. Pridali sme masáže Body Basic a ladičky určené na regeneráciu kože. Po piatej masáži poslala pani Aron sms-ku: "Môj brušný previs sa zmenšil na oblinku. Wow! Funguje to! Vďaka."
Pani Aron dnes už vie načúvať signálom svojho tela. Prišla na to, že stres súvisí so zdravím. Vždy, keď sa dostane do stavu preťaženia, pocíti napätie v brušku, ako výstrahu, že je čas na uvoľnenie, regeneráciu síl. Vtedy si zapožičia ladičky z OÁZY HARMÓNIE na domov, zharmonizuje si nimi myseľ i telo a choroba sa neobnoví.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

"Chcela som Vám poďakovať, Alenka, naozaj veľmi, lebo sa už necítim "nemilovaná", ako to doteraz bolo. Naozaj aj napriek mojej situácii s priateľom mám väčšie sebavedomie a odhodlanie byť šťastnejšia aj sama so sebou."
K.Š.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

"Alenka, veľmi by som Vám chcela poďakovať za Váš čas, ktorý ste strávili so mnou, za vypočutie a riešenie mojich bolestí. Od Vás som vyšla ako nový človek. Hoci v hlave mám kopec myšlienok, ale už tam nie je strach. Užívam si  a vnímam úžasný pokoj v celej mojej bytosti. Prirovnala by som sa ku kompasu, ktorého ručička sa krúti všetkými smermi a Vám sa ju podarilo zastaviť, verím, že na správny smer. S manželom sme si boli večer veľmi blízky, cítili sme sa spriazneno, bolo nám fajn. Tak ako som v sebe cítila lásku, tak sa mi aj vracala naspäť . Ešte raz ďakujem a želám, aby ste Vy mali dostatok sily, energie pri Vašej vyčerpávajúcej práci, skôr poslaní."
Slávka

Čo hovoria účastníci o Harmonických štvrtkoch?
Postrehli na sebe nejaký prínos?


„Harmonické štvrtky mi predovšetkým ponúkajú osobný prístup pani Alenky, ktorý mi na iných prednáškach, či školeniach chýba . Mojím cieľom je duchovne rásť a v tom mi pomáhajú jej konkrétne rady, jej vysvetlenia, prečo sa mi v živote dejú isté situácie a v neposlednom rade mi pomáha rozpoznať a pochopiť komunikáciu so svojou dušou a telom, čo ma privádza k poznaniu a sebaliečeniu.“ 
pani Norika M., Bratislava

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

„Ku Alenke chodím na Harmonické štvrtky trištvrte roka a som veľmi šťastná, že moja cesta viedla práve ku nej. Vďaka nej som si vyriešila množstvo problémov a odstránila bloky vo všetkých oblastiach života. Jej duchovné vedenie je krásne a príjemné. Spoznala som tam veľa príjemných ľudí s otvoreným srdcom. Harmonické štvrtky vrelo odporúčam každému, kto chce vo svojom živote vyriešiť problémy zdravotné, pracovné, rodinné a mnoho iných, potrebuje duchovné vedenie, nasmerovanie v živote alebo počas meditačnej techniky a spievania OM sa liečiť a energeticky čistiť Zem.“                      
S láskou Ada z Bratislavy

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

"Po pracovných povinnostiach a akciách s mojimi deťmi som rád, že sa aspoň raz za týždeň mám kde zharmonizovať, upokojiť myseľ a vrátiť sa do svojho stredu."
Braňo S., Bratislava

_______________________________________________

Referencie na workshop LaTe-LINIA

Príbeh pani Katky B. (56 r.)

"Alenku som spoznala na jednom jej stretnutí Om healingu, ktoré poriada pravidelne vo štvrtok v Ymce. Zaujalo ma, že okrem spevu Om healing rozšírila toto stretnutie aj o Deeksu a liečenie terapeutickými ladickami. A tak, keď vypisala kurz LaTe-LÍnia som vôbec nezaváhala, a hneď som sa prihlásila. Na kurze som nielenže popracovala na sebe a svojej štihlej linií:-), ale som sa naučila pracovať s terapeutickými ladičkami. Objavila som čaro zvuku ladičiek a ich liečivé účinky na naše telo.

Alenka sa nám počas štyroch týždňov venovala s maximálnou pozornosťou, ktorú "prekladala" humorom a čas strávený na kurze vždy velmi rýchlo ubehol:-). Naučili sme sa cviky na zmiernenie celulitídy, použivali sme jemné olejčeky, ktoré mne veľmi pekne voňali:-). Poležali sme si v zábaloch a zrelaxovali pri hudbe, do ktorej nám Alenka nahovorila afirmácie. Príjemne ma prekvapilo, že nám počas stretnutí priebežne monitorovala stav zlepšovania ( hmotnosť, obvody pása, bruška, bokov, stehien, zadržiavanú vodu v tele, tuky...). Okrem toho sme sa dozvedeli aj ako sme vlastne na tom so svojimi vnútornými orgánmi, minerálmi a celulitídou v percentách. Výsledky boli viditeľné už po prvom týždni.

Práca s terapeutickými ladičkami bola pre mňa niečo nové. Naučili sme sa nimi zvýšiť účinok našej snahy o zlepšenie postavy:-) a poliečiť si vnútorné orgány.

Napriek tomu, že som poctivo necvičila podľa pokynov:-), výsledky na mojej postave a pokožke sú viditeľné a hlavne pookriala som v milej spoločnosti Alenky a žienok, ktoré sme sa na kurze stretli. Už sa teším, kedy Alenka vypíše termín na kurz sebaomladenie LaTe-ANTIAGE."

(Pani Katka B. zoštíhlela za 4 týždne v páse o 3 cm, v bokoch o 2 cm, stehnách 2 cm, nad kolenami o 2.5 cm, paže o 1.5 cm. Gratulujem, Alena)

_______________________________________________

Referencia na Body Basic - - zoštíhľujúcu masáž
Príbeh p. Renáty

Pani Renáta je vo svojich 48 rokoch už babičkou, a hoci by ste jej do tváre hádali vek okolo 30-ky, ona si ohľadom svojej postavy len povzdychne: "Ach, za mojich mladých čias sa všetci obzerali po mojich štíhlych nohách a srdiečkovom zadku... Teraz som už stará..." Pani Renáta trávi veľa hodín denne na nohách, či už prácou v domácnosti alebo v záhradke. A nohy si to odnášajú. V minulosti operáciou kŕčových žíl, teraz opuchaním. Pani Renáta sa hneď rozhodla, že vyberie kompletnú kúru Body Basic - 6 návštev. Dostala za to odo mňa bonus - hodinovú terapiu jej zdravotných problémov, zdarma.
Ako môžete vidieť z výsledkov tabuľky, merali sme obvody len na začiatku a konci kúry, a dali sme dolu 1 konfekčné číslo (v brušku a bokoch 4 cm, v páse 3 cm) a zoštíhlili sme nohy aj ramená o 1- 3 cm). Vyhladenie pokožky od celulitídy bolo očividne viditeľné a úbytok centimetrov potvrdila pani Renáta, že ich cíti podľa oblečenia. Čo sa nepodarilo masážou Body Basic je ešte výraznejšie zoštíhlenie ľavej nohy, ktorá bola v minulosti operovaná a opuchnutejšia. Odporučila som pani Renáte, aby sme po skončení Body Basic kúry pokračovali celkovou liečbou zdravotného stavu ladičkovou zvukovou terapiou. Prijala návrh, rovnako aj radu, aby sa cez deň nenaháňala množstvom práce, o ktorom si myslí, že musí všetko perfekcionisticky zvládnuť
:-), a aby si niekoľkokrát za deň vydýchla, sadla a vyložila unavené nohy vyššie na podložku.
Pretože pani Renáta rada spieva a zvuková terapia je o hudbe, zaspievali sme si spolu keď odchádzala z Oázy harmónie pesničku Joža Ráža: "Si Kočka, si Kočka ...." :-)

_________________________________________

Príbeh p. Miroslavy Š.

Na tejto chronologickej tabuľke v centimetroch môžete vidieť, ako prebiehalo zoštíhľovanie pani Miroslavy. Rozhodla sa, že po štyroch opakovaniach masáže (každý druhý deň) jej zoštíhlenie stačí. Celkovo dala dole 4,5 cm v páse a brušku, v bokoch 3 cm a 1-2 cm v obvode nôh.
Pani Miroslava je maminou študujúcich dospelých detí (vek si môžete dopočítať :-) ), má sedavé zamestnanie, ale s rodinou sa venujú športovým aktivitám, takže jej telo je pevné a pokožka pekná, napnutá, bez výrazných prejavov celulitídy. Napriek tomu sa pani Miroslava necítila dobre v obtiahnutých letných tričkách, lebo neúprosné "pneumatiky" okolo pásu a bruška sa chceli exhibicionisticky predvádzať... :-). Na prvú masáž prišla pani Miroslava v uvoľnenej letnej košeli, rafinovane zakrývajúcej problémové partie. Tešila som sa spolu s ňou, keď na každú ďalšiu masáž/terapiu prišla oblečená stále viac "kočkovatejšie", v elastických tričkách a legínach lemujúcich pekné krivky tela....Keď si uvedomíte, že sme dali dolu 4,5 cm cez pás, bruško, boky - to je celé jedno konfekčné číslo! A za 10 dní... Bez diéty... Ozdravujúca terapia, ktorú robím počas zábalu, robí divy. Číňania, čo vynašli akupresúrne body, sú šikovné hlavičky... :-)Ďakujem pani Mirke, že som mohla použiť jej príbeh ako referenciu. Alena

* * *

Dobrý deň, Alenka, touto cestou Vám chcem popriať všetko len to najlepšie a najkrajšie a nech ešte dlho, dlho vnášate svetlo do tohto niekedy tmavého sveta. Ja som taká šťastná, že som mala vôbec to šťastie Vás spoznať a že tu ste pre nás ako taký anjelik ochotný stále pomôcť :-) . Kristínka

 

_____

 

 

English