VITAJTE HARMONIZÁCIA LADIČKAMI HARMONICKÉ ŠTVRTKY PIANO-HEALING E-SHOP
O NÁS ŠUM DAŽĎOVÉHO PRALESA BABIČKINE RECEPTY MASÁŽE CENNÍK
KURZY ESENCIÁLNA KOZMETIKA GEOPATOGÉNNE ZÓNY KVAPKA KRVI

LINKY

AKCIE OZDRAVNÉ POBYTY REFERENCIE KRIŠTÁLY KONTAKT

 

Šum dažďového pralesa
Predaj stĺpov
Ponuka firmám

 

 

Pokiaľ máte záujem dostávať informácie o novinkách a zľavových akciách emailom, pošlite prosím email s vašou adresou na:

alena@oazaharmonie.sk

 

 

 

 

Šum dažďového pralesa

revitalizácia buniek tela a energetický detox

 

Milí priatelia,
prijmite srdečné pozvanie na relaxačný zážitok ŠUM DAŽĎOVÉHO PRALESA vytváraný Regeneračnými bambusovými stĺpami. Cíťte sa u nás ako na exotickej dovolenke a načerpajte sily zrýchleným spôsobom v podmienkach veľkomesta. Vyliečte si choroby a odstráňte bolesti energetickým spôsobom.

KDE: OÁZA HARMÓNIE, Gajova 4, Bratislava, (mínus)-1.p.

KEDY: každú stredu v čase od 15:00 do 20:00,
začiatok každú celú aj ½ hodinu
(teda 15:00, 15:30, 16:00, 16:30, 17:00, 17:30,18:00, 18:30, 19:00, 19:30)

VSTUPNÉ:
5 € /30 min
Je možné ostať, ako dlho si prajete. Platí sa až pri odchode.

Prineste si prosím hrubé ponožky na prezutie, pohodlné oblečenie na ležanie, najlepšie 100% bavlnené, igelitku na topánky, uteráčik pod hlavu a obnažené časti tela. Môžete zobrať i svojich známych a deti, kapacita priestoru je do 15 ľudí. Pokiaľ ste senzitívec a skupinovým akciám, meditáciám sa z dôvodu energetického zašpinenia vyhýbate, tentokrát nemusíte. V OÁZE HARMÓNIE je priestor členený paravanmi pre indivividuálne izolovanie sa od ostatných, a tiež stĺpy zabezpečujú súčasne aj čistenie miestnosti. Počas relaxácie musia byť mobily vypnuté a vydelené z relaxačného priestoru (v uzamykateľných skrinkách, v sejfe).

Pokyny pre relaxačný priestor:

Vyberte si ležadlo alebo sedadlo, kde sa pohodlne zložíte. Pohybujte sa opatrne, aby ste nezhodili stĺpy, sú drahé. Zložte si okuliare, ak máte. Ak prichádzate prvý krát či ste veľmi unavený/á, začnite ležaním, monotónny zvuk padajúcej vody vás uvedie do stavu hlbokého relaxu až spánku. Keď sa preberiete, skúste zónu „turbo čistenia“, kde sedíte na pníku (taburetke) a máte veľký stĺp spredu aj zozadu. Na záver použite malý stĺp do ruky a prikladajte si ho k miestam, ktoré Vás bolia či máte oslabené, choré. Môžete si zapožičať vankúše, deky. Po procedúre uveďte svoje miesto do uprataného stavu, v akom ste ho našli. Použitý hygienický papier spod hlavy vyhoďte na chodbe. 

Je možná konzultácia za príplatok 7€/ za každých začatých 15 min. Každý návštevník obdrží pri svojej prvej návšteve kupón na 1 konzultáciu zdarma. Môže ho niekomu blízkemu venovať alebo vyčerpať sám, hneď či na nejakej ďalšej návšteve.

Ak prichádzate s domácim zvieratkom, prineste si jeho peliešok či cestovnú tašku a ostaňte s ním na chodbe. Personál vám vynesie stĺp na chodbu pre čistenie/liečenie vás oboch.

Regeneračný bambusový stĺp

Unikátny relaxačný a terapeutický nástroj pre harmonizáciu mysle, tela a duše za pomoci zvuku padajúcich kvapiek vody. Je odvodený od dažďovej palice, ktorú používali šamani indiánov z Južnej Ameriky. Zvukový šum pripomínajúci zvuk dažďových kvapiek nás uvádza do hlbokých relaxačných hladín mozgových vĺn alfa, théta, delta, ktoré sú pre mozog vysoko ukľudňujúce. Tento stav, kedy sa spomaľuje tok myšlienok, nás dostáva do hlbokého stavu kľudu. Niekoľko minút trvajúce šumenie stĺpu uvoľňuje myseľ natoľko, že sa vo vnútornom uchu prevádzajú zvukové vlny na elektrickú energiu, ktorá dobíja bunky mozgu. Prichádza stav plného uvoľnenia tela a hlbokej relaxácie. V ľudskom organizme začnú prebiehať blahodárne procesy, vďaka ktorým je obohatený mozog aj celé ľudské telo. Uvoľnením vnútorného stresu dochádza k celkovej regenerácii, harmonizácii a spusteniu samoliečivých procesov v tele.

Stĺp je vyrobený z prírodných materiálov a naladený na frekvencie od 1 Hz do 22 000 Hz. Vyrába sa ručne, jeho telo je z rezonančného bambusu so špecifickými rezonančnými vlastnosťami. Obsahuje tisíce bambusových ladených ihličiek. Vyrábajú sa rôzne veľkosti stĺpa o rôznych dĺžkach šumenia.

Regeneračný bambusový stĺp stačí iba otočiť ako presýpacie hodiny, pohodlne si sadnúť či ľahnúť a započúvať sa do krištáľovo čistých, prírodných zvukov nástroja harmonizujúceho myseľ, telo a dušu...


ÚČINKY REGENERAČNÉHO BAMBUSOVÉHO STĹPU:

 • odstraňuje stres, napätie, únavu, nespavosť, navodzuje hlbokú relaxáciu a liečivú regeneráciu
 • znižuje až úplne odstraňuje bolesť
 • posiľňuje imunitný systém
 • odbúrava strach a navodzuje stav kľudu a harmónie
 • prebúdza súcit
 • rozvíja vnímanie a uvedomenie si seba samého, ponúka otvorenia sa novým možnostiam
 • dodáva vitalitu - životnú silu
 • vytvára pevný základ pre partnerské a priateľské vzťahy, vnáša do nich kľud, lásku, harmóniu a porozumenie
 • čistí telo od energetickej špiny, toxínov, elektrosmogu
 • odstraňuje negatívne vedľajšie účinky liekov
 • čistí a opravuje energetiku tela (čakry, meridiány), auru
 • zlepšuje zdravotný stav, spúšťa samoliečivé procesy v tele a vedie ku uvedomeniu si duchovno-emocionálnych príčin vzniku chorôb
 • harmonizuje acidobázickú rovnováhu (odkyseľuje, navodzuje mierne zásadité pH v tele)
 • odstraňuje parazity, baktérie, plesne, candidu, zápaly
 • stĺp je vhodný k posteli pri problémovom zaspávaní
 • stĺp postavený na pracovnom stole chráni pred žiarením z PC, WIFI, a odstraňuje následky žiarení mobilných telefónov, internetu a TV
 • čistí potraviny od E-čiek a toxicity (do okruhu 60cm)
 • čistí a opravuje krištály (do okruhu 60cm)
 • stĺp je výnimočný v tom, že čistí priestor, v ktorom je, aj keď práve nešumí, teda non-stop
 • pri dlhodobom používaní lieči vrodené poškodenia
 • odstraňuje mágiu, neprajnosti od druhých, bloky na hojnosti
 • pomáha prechodu z uhlíkovej formy tela na krištalickú / kremíkovú
 • pomáha zvyšovať podiel pránickej stravy na výžive organizmu
 • ak šumí počas milovania, pomáha uzdravovať mužsko-ženský princíp vo všetkých vzťahoch
 • vyčistením energetických centier a senzorov otvára prístup k vyšším duchovným danostiam človeka
 • pomáha spracovať karmu, ktorá je dôsledok súboru nesprávnych alebo chybných názorov, presvedčení, postojov, negatívne ovplyvňujúcich život
 • odporúča sa pri veľkom šumiacom stĺpe vymieňať si názory, ktorým hrozí, že by mohli vyvolať konflikt. Budete prekvapení, akých úžasných obojstranne výhodných riešení a reakcií sme schopní, keď sme energeticky a duchovne čistí
 • vyčistení a duchovne vyspelí ľudia zažívajú pri stĺpe napojenia na vysoké svetelné bytosti a dostávajú vízie osobné či globálne
 

REFERENCIE:

"Cítila som sa, akoby mi ožila každá bunka v tele."
(p. Blažena)

„Nevedel som ani normálne rozmýšľať v týchto horkách. Stĺp so šumom vody ma príjemne ochladil.“ (p. Anton)

„Okamžite som zaspala, ani neviem ako. Tak dobre a hlboko som už dávno nespala.“ (p. Mária)

„Cítil som príjemné liečivé teplo ako v bavlnke.“ (p. Viktor)

„Najprv som nevedela obležať a začala som pociťovať tlaky v miestach, kde som mala kedysi zdravotné problémy. No pri pokračujúcom šumení stĺpa sa tieto nepríjemné pocity úplne rozplynuli.“ (p. Zuzana)

„Moja manželka trpí celoživotne vysokým tlakom a má za sebou dve mozgové mŕtvice. Záchranku sme k nej volávali pomerne často. Čo máme zakúpený Regeneračný bambusový stĺp, upravil sa jej tlak a uľavilo, aj napriek vysokým letným teplotám v našom panelákovom byte.“
(p. Vladimír)

„Obaja s priateľkou sme senzitívni na nezdravé potraviny. Kúpil som v obyčajnom potravinovom obchode nový druh chleba – kváskový. Chutnal nám, akoby ani nebol z toxickej pšenice a umelých prísad na predĺženie trvanlivosti. Priateľka vytestovala kyvadlom, že chlieb naozaj neobsahuje žiadnu škodlivinu. Tak som siahol na lístoček pozrieť výrobcu a zloženie. A našiel som: guarová múka, stabilizátory Ečka...Ako je to možné, že kyvadlo vytestovalo nezávadnosť ? Odpoveď bola neuveriteľná: Mali sme v kuchyni Regeneračný bambusový stĺp a otáčali ho na stole, vedľa chleba...“ (Viki)

"Alenka, bolo to celé fantastické, ďakujem Ti. Cítila som sa ako znovuzrodená a plná energie." (p. Zlatka, po relaxácii ŠUM DAŽĎOVÉHO PRALESA)

"Spadol mi na prst na nohe ťažký predmet, čo sa mi vyšmykol z rúk, keď som ho niesol. Bolesť bola taká neznesiteľná, že som sa nedokázal postaviť na tú nohu a uvažoval som o privolaní lekárskej pohotovosti s podozrením na zlomeninu. Keďže mám zakúpený Regeneračný bambusový stĺp 60 cm, ktorý podľa popisu odstraňuje bolesť a spúšťa samoliečivé procesy, vyskúšal som postaviť stĺp tesne vedľa boľavého prstu. Bolesť do 1/2 hodiny ustúpila, postavil som sa na nohu, ale ešte ju šetril od chôdze. Počas nasledujúcich dní som si sporadicky chodidlo kládol vedľa šumiaceho stĺpu. Do 2 dní úplne zmizla fialová modrina a aj všetky príznaky úrazu. Zase som mohol normálne chodiť." (V.G.)

"Bola som sklonená tvárou nad šumiacim veľkým stĺpom asi 1/2 hodiny, a keď som sa na druhý deň ráno zobudila, všimla som si, že vidím ostrejšie ako zvyčajne." (p. Norika)

"Postrehla som na sebe, že čo sme kúpili stĺp domov a podchvíľou ho niekto z rodiny otočí, aby šumel, ja sa už necítim tak šialene vyčerpaná, ako som bola asi posledný rok. Pričom nič sa nezmenilo v mojom živote, stále rovnaké činnosti vykonávam vtedy aj teraz." (p. Alena)

"Kúpila som veľký 85 cm-ový stĺp rodičom, dôchodcom. Stále sú pri ňom, nech čokoľvek doma robia, aj spávajú pri ňom. Pozorujem na ich zvráskavených tvárach, že sa im vypína pokožka, vypĺňajú ochabnuté líca a črtami tváre sa začínajú podobať ako vyzerali pred 30 rokmi. Robíme si v rodine švandu - len nejedzte špenát! To podľa českej komédie, kedy pri omladzovacej kúre hlavní hrdinovia zjedli špenát a omládli až príliš - až do detského veku :- )." (AW)

"Po 25 rokoch po úraze som stále mal na čele hrču cca 3 cm. Od kedy máme stĺp, sa mi hrča zmenšila o 80%, pričom som sa na ňu vôbec so stĺpom nezameriaval, len som si to náhodou všimol, asi 1 mesiac od kúpy stĺpa." (GV)

"Ako malá som často užívala lieky kvôli zdravotným problémom, ktoré sa v posledných rokov prejavili ako trhliny v konečníku. Skúšala som rôznych doktorov, ktorí mi však nevedeli pomôcť, pretože nevedeli nájsť príčinu.
Nakoniec som skúsila alternatívne formy liečenia (najmä šum dažďového pralesa) u Alenky a skutočne sa mi uľavilo. Ďakujem"
(Veronika)

"Uzdravujú sa mi chodidlá . Diagnóza Bercov vred. Držím palce, že to vydrzi. " (Martin J.)

"Dobrý večer, pani Alenka, relaxačné stĺpy bol úžasný zážitok. Ďakujeme veľmi pekne a pozdravujeme aj s kamarátkou." (Martina Z.)

Ako videla jasnovidka Regeneračný bambusový stĺp:
„Každý jeden stĺp ma čakry. Je to akoby živá bytosť s napojením na Boha. Každý stĺp ma okrem čakier aj DNA. Je to špirála. Špirála DNA sa počas liečenia aktivuje v každom človeku.
Kristus je stav bytia v jednote. Kristus nie je osoba, je to dosiahnutý stav osvietenej mysle. A toto prinášajú stĺpy ako portály Boha. Každý sa raz môže stať takýmto portálom, a potom nebude potrebovať žiadny stĺp ani pomôcky."

 

Komu neide do hlavy, na akom princípe to celé môže vôbec fungovať, prikladám rýchlokurz geniality:


foto: Paloučková, Palouček

Na obrázkoch môžeme vidieť rozdiel v aure človeka harmonického/zdravého (vľavo) a človeka neharmonického/chorého (vpravo). Takto vidia jasnovidci a zrejme aj niektoré zvieratá. Tie zhluky „čiernych chumáčov“ okolo tela sú negatívna energia, ktorá sa vytvorila z negatívnych myšlienok, postojov, emócií vlastných či cudzích a civilizačných technologických vplyvov. Pozor, negatívne emócie nie sú len agresívne – smerom von, k druhým (zlosť, nenávisť, útočná kritika…), ale sú aj pasívne – smerom dnu, k sebe (strach, smútok, sklamanie, beznádej, zúfalstvo, obavy, neistota, a pod.) A tiež nám niekto môže vyslať svoju nenávisť, ktorá sa rovnako „prilepí“ do nášho obalu. V tejto zatiaľ nehmotnej podobe ovplyvňujú čierne chumáče náš život negatívnym spôsobom. Na základe Zákona príťažlivosti – podobné podobným – prichádzajú nám do života kolízne situácie. A keď nie sú chumáče čistené, tak za nejaký čas, asi 1 mesiac (stále sa skracuje táto doba) sa čierna energia z obalu človeka „otláča“ do jeho tela, teda materializuje sa do choroby. Až v tomto štádiu zachytia lekári západnej medicíny disharmóniu človeka a riešia to chemickou cestou alebo mechanickou (cirurgia) . Ale len v tele, teda v hmote. Disharmónia energetická však ostáva v obale okolo človeka a sa správa ako predloha, či akási formička a hľadá si cestu, ako sa prejaviť v materiálnom svete, či už znovu ako choroba, alebo ako život plný problémov, vzťahových konfliktov, či nešťastných náhod, či neúspešných akcií.
Regeneračné bambusové stĺpy sú vyrábané z čistých prírodných produktov bez štipky chémie. Plnené sú krištálmi kremíka. Vieme, že prírodné polodrahokamy majú liečivé a čistiace účinky, dokonca, že sú živé, lebo majú ducha v 1D – prvej dimenzii Zeme. Kremík má navyše schopnosť programovateľnosti. Takže stĺpy majú koncentrovanú silu liečenia kryštálu s naprogramovaním, aby odviedli, čo nasiaknu, kam treba, bez nutnosti oplachovania vodou a nabíjania na mesačnom či slnečnom svite ako kamene. Okrem toho je do stĺpov pridávaná energetická medicína proti civilizačným chorobám, žiareniam, čo kryštály nedokážu. Stĺpy vyriešia za človeka to, za čo nemôže, a v relaxačnom móde pri ich šume navedú jeho intuíciu ku pochopeniu, kde v životných postojoch robí chybu, ktorá mu zapríčinila jeho chorobu.

 

Stĺpy je možné zakúpiť priamo či objednať.

 

 

English