VITAJTE HARMONIZÁCIA LADIČKAMI HARMONICKÉ ŠTVRTKY PIANO-HEALING E-SHOP
O NÁS ŠUM DAŽĎOVÉHO PRALESA BABIČKINE RECEPTY MASÁŽE CENNÍK
KURZY ESENCIÁLNA KOZMETIKA GEOPATOGÉNNE ZÓNY KVAPKA KRVI

LINKY

AKCIE OZDRAVNÉ POBYTY REFERENCIE KRIŠTÁLY KONTAKTPOD HVIEZDAMI ZA SNAMI
HVIEZDNE POTULKY S BUBNOM
ČAROVNICE - cviky na ženskosť
INDIÁNSKA BUBNOVAČKA
pre rodiny s deťmi v kostýmoch
LIEČENIE PO PRÚDE
SLOVANSKÉ SVETOPONÍMANIE
TANTRICKÁ OČISTA DRÁH V PÁRE
BESEDA so spisovateľkou Zunou Vesan Kozánkovou
SPOMIENKA - DUŠIČKY r. 2018
VIANOČNÉ TRHY r. 2016

 

Pokiaľ máte záujem dostávať pozvánky na akcie emailom, pošlite prosím email s vašou adresou na:

alena@oazaharmonie.sk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akcie

Hviezdne potulky s bubnom

Milí priatelia,

dovoľujeme si vás pozvať na nezabudnuteľný večer pod stropom zo svietiacich hviezd, s relaxačnou hudbou a živým doprovodom liečivej sily bubna. Bubon sa stáva v správnych rukách zázračným liečivým nástrojom. Budete okúzlení atmosférou jedinečného podujatia a odídete znovuzrodení v každej bunke svojho tela.

19.12.2019 Št

17:30

Hviezdne potulky s bubnom - EPIC 3.
5.12.2019 Št

17:30

Hviezdne potulky s bubnom - EPIC 2.
21.11.2019 Št

17:30

Hviezdne potulky s bubnom - EPIC 1.
7.11.2019 Št

17:30

Hviez. potulky s bubnom - GREGORIÁNI 2.
24.10.2019 Št

17:30

Hviez. potulky s bubnom - GREGORIÁNI 1.
10.10.2019 Št

17:30

Hviezdne potulky s bubnom - ENIGMA 2
26.09.2019 Št

17:30

Hviezdne potulky s bubnom - ENIGMA 1
19.09.2019 Št

17:30

Hviezdne potulky s bubnom - GO WEST
20.06.2019 Št

17:30

Hviezdne potulky s bubnom - EPIC II.
6.06.2019 Št

17:30

Hviezdne potulky s bubnom - EPIC I.
23.05.2019 Št

17:30

Hviezdne potulky s bubnom - GO EAST
9.05.2019 Št

17:30

Hviezdne potulky s bubnom - GO WEST
25.04.2019 Št 17:30 Hviezdne potulky s bubnom - III.časť
11.04.2019 Št 17:30 Hviezdne potulky s bubnom - II.časť
28.03.2019 Št 17:30 Hviezdne potulky s bubnom - I.časť
14.03.2019 Št 17:30 Hviezdne potulky s bubnom - EPIC II.
28.02.2019 Št 17:30 Hviezdne potulky s bubnom - EPIC I.
14.02.2019 Št 17:30 Hviezdne potulky s bubnom - GO EAST
31.01.2019 Št 17:30 Hviezdne potulky s bubnom - GO WEST
14.12.2018 Pia 17:30 Hviezdne potulky s bubnom - III.časť
13.12.2018 Št 17:30 Hviezdne potulky s bubnom - III.časť
3.12.2018 Po 17:30 Hviezdne potulky s bubnom - I.časť
23.11.2018 Pia 17:30 Hviezdne potulky s bubnom - II.časť
22.11.2018 Št 17:30 Hviezdne potulky s bubnom - II.časť
9.11.2018 Pi 17:30 Hviezdne potulky s bubnom - I.časť
8.11.2018 Šta 17:30 Hviezdne potulky s bubnom - I.časť

Čas: 17:30 až 21:00

Kde: v OÁZE HARMÓNIE, na Gajovej 4, Bratislava – centrum

Potulky s bubnom sú tematicky rozdelené do troch nezávislých častí. V prvej sa sústredíme na stuhnutosť a blokády fyzického tela, v druhej časti na emocionálne blokády z minulosti strečingom. Prvé dve časti sa týkajú uvoľnenia z tela všetkého energetického, čo do neho nepatrí, a vytvorenia bezpečného útočišťa v sebe. Tretia časť je o napojení  tohto útočišťa na zdroj. Preto platí, že 3. časť môže absolvovať len ten, kto sa zúčastní častí 1. alebo 2. časti alebo oboch.

Voľným pokračovaním je časť GO WEST. Vyberieme sa hudbou na výlet smerom za zapadajúcim Slnkom, do prérií, sveta osídleného Indiánmi Severnej a Južnej Ameriky. Vydáme sa spoločne po stopách posledného mohykána, či Toho čo tancuje s vlkmi. Oni majú pre nás odkazy predkov, ako načúvať čistej prírode a žiť s ňou v symbióze. To už my v krvi nemáme a potrebujeme mať. Nielen, aby sme prežili vo voľnej prírode, ale aby príroda prežila pri nás. Na oplátku za to dostaneme plné zdravie, rozvinutú intuíciu a harmóniu v tele i  v duši.

Voľné pokračovanie je i časť GO EAST. Vyberieme sa hudbou na výlet smerom na východ, do Ázie. Kultúra a vierovyznania v týchto krajinách majú párový charakter, mužsko-ženský princíp nájdete vo východných bozštvách (Boh + Bohyňa), energetických princípoch jin a jang, monáde. Necháme sa od nich nasýtiť esenciou párovosti pre naše partnerské vzťahy ako základ pre dobré vzťahy s ostatnými v našom okolí a ďalej, v globálnom, pozemskom, galaktickom, vesmírnom meradle. V živom ohni pospaľujeme všetko zlé, čo do neho nahádžeme.

Monumentálny večer, monumentálna hudba, monumentálny zážitok...to je séria bubnovačiek EPIC 1. a  2. Príďte zažiť neopakovateľný  večer s hudbou, ktorá Vás bude dvíhať zo stoličiek, a priblíži Vás k výšinám hviezd. Otvorí vo vás vaše skryté talenty a nasmeruje na cestu misie duše/ducha.

Vstupné: 10€ na osobu.

Prineste si: čisté ponožky na prezutie, igelitku na úschovu topánok

Na akcie je nutné sa vopred prihlásiť (emailom alebo smskou) z kapacitných dôvodov. Tešíme sa na Vás.  
Počas bubnovačky sa zatemnení miestnosť a strop sa zmení na nočnú oblohu so súhvezdiami, čo večeru dodá nezabudnuteľnú atmosféru.

Referencie:

"Ďakujem za Bubnovanie. Bolo jedinečné, originálne a nenapodobiteľne."
Drobec, Bratislava

"Zážitok z tých potuliek s bubnom III. bol úžasný.  Tá prvá časť v pohode, ale tá druhá, tak to sa nedá opísať, čo to so  mnou robilo. Ja som mala pocit, že odletím niekde so svetelnými bytosťami  a celý čas som mala zimomriavky.  A prebehlo cezo mňa niečo ako elektrika. No úžasné! :)
Odkáž  prosím Mirkovi, že tie skladby nemali chybu. Tak to je sila.  Tak toto by som si rada zopakla :) "

Zdenka, Bratislava

"Rozmýšľam, že prídem opakovane na bubnovačku. Bola to obrovská sila, nezostal v mojej problematike kameň na kameni a začalo sa budovať všetko od začiatku. Objímam."
Gita, Bratislava

"Veľmi sa teším na ďalšiu akciu, na vás, na celú atmosféru, ktorú som zatiaľ zažila len raz, ale bolo to fantastickéééééééé."
Eva

"Po bubnovačke som sa cítila obohatená znovu  o jeden veľmi intenzívny zážitok, opäť som sa posunula trošičku ďalej a pochopila niektoré súvislosti z môjho života a z toho som nadšená a stále opakujem, že u vás tam v oáze mi je fakt výborne, cítim sa tam veľmi dobre."
E.P.

"Zážitky z vesmírnej hudby:
Moje pocity sa striedali a boli veľkolepé, behali mi po tele zimomriavky, striedavo mi tiekli po tvári slzy a pociťovala som nevýslovnú radosť a šťastie. Chcelo sa mi plakať a smiať zároveň, mala som chuť vstať z miesta a roztancovať sa od pocitu naplnenia šťastia na zemi, a aj po celej tmavej oblohe posiatej hviezdami, ktorú som neustále pozorovala. Mala som chuť objať všetkých Ľudí na zemeguli ako aj nekonečný vesmír v jeho celom rozsahu. Zažívala som trvalý pocit nevýslovného šťastia a radosti. Striedali sa mi návaly tepla a pocity zimy zároveň. Privolávam si zmes týchto pocitov a snažím sa udržať ten permanentný pocit neutíchajúceho blaha, radosti, spokojnosti so životom,  kludu, ticha a pokoja. Sprievodcom tohto vesmírneho usporiadania, kde má všetko svoje miesto a prestal plynúť čas, bola hudba plná anjelského blaha, pri ktorej som sa "túlala" Vesmírom obklopená pokojom a kľudom, uzavretá v obrovskej farebnej guli, ktorá menila farby a zvačšovala sa. Všetku tú vesmírnu nádheru som len pozorovala v nemom úžase a radosti. Ešte aj teraz som až po okraj naplnená týmto úúžasným pocitom. Veľmi sa mi chcelo neustále špeciálne pri tej hudbe lietať, šantiť, jednoducho byť ako dieťa, ktoré má radosť z púheho pocitu svojej existencie a vychutnáva si  každý okamih svojho bytia! Nestarať sa o to, čo bolo, nezaujímať sa o nič čo bude - jednoducho žiť len pre tento okamih šťastia a naplnenia svojho života. Pri tomto lietaní Vesmírom som presiahla niekoľko dimenzií a fascinujúcich divov sveta, kde všetko okolo bolo dômyselne usporiadané zapadalo do seba a tvorilo funkčný CELOK. Miestami som strácala pojem o čase a nevedela som sa rýchle zaradiť späť na svoje miesto a nevedela som, kde sa vlastne nachádzam.
     Snažím sa udržať a vizualizovať si tento nevýslovný pocit šťastia, radosti a spokojnosti čím najdlhšie.
Najviac sa mi páčila III. časť , lebo bola zmesou všetkých častí a osobitne ma veeľmi zaujali tie posledné časti, ktoré by som si rada vypočula častejšie aj v domácom prostredí.
Veľká vďaka zo srdca vám, ALENKA   +  MIRKO.
S úctou
Magda
"

"Úžasné, krásne, jedinečné.
Dobíja energiou, dáva pocit šťastia, radosti.
To sa nedá kúpiť, to sa dá získať len na Vašich  potulkách s bubnom. Pokračujte v tom rozdávaní týchto krásnych pocitov."

Zdenka

"Rada by som zhrnula svoj zážitok z Bubnovačky EPIC I., kým to všetko nezabudnem :). Pre mňa celý začiatok bol ako  veľkolepá oslava stvorenia, bola to óda na radosť, lásku. Najviac som z toho cítila radosť. S otvorenými očami som zízala v nemom úžase na hviezdy, na veľkoleposť a krásu stvorenia. Cítila som tam jemnú, nežnú, láskavú  a starostlivú ženskú energiu. Videla som hojnosť všetkého, čo si len vieme predstaviť, ako by všetky zdroje boli nevyčerpateľné. Všetko sa automaticky regenerovalo a obnovovalo úplne automaticky. Všetko spolu fungovalo v absolútnej harmónii a súzvuku. Potom som videla rôznorodosť ľudskej rasy. Následne sa jednotlivý predstavitelia konkrétnej rasy (muži aj ženy) začali sústreďovať do jedného bodu, v ktorom sa všetko stratilo, ako v čiernej diere. Táto čierna diera sa začala zhusťovať, ako keď na niečo pôsobí kompresná sila a ako by zanikol priestor aj čas. Po tomto som cítila lásku a hlavne vďačnosť. Mala som pocit, že sa musím poďakovať, ospravedlniť sa a požiadať o odpustenie a táto časť trvala celkom dlho. Po tomto všetkom, po tomto zániku stvorenia,  začalo ožívať nové stvorenie od nuly až po dokonalosť. Z tej čiernej diery, sa stala chŕlička hviezdneho prachu. Ako by ho vydychovala. Začalo tvorenie. Videla som krásu a rôznorodosť stvorenia. Jednotlivé svety (vesmíry) boli ako bubliny vo vode. Plávali priestorom. Niektoré boli obrovské, niektoré menšie, ale všetko bolo spolu harmonické, bol to ako jeden živý organizmus, ako jedno telo, ktoré sa nadychuje a vydychuje v každom vesmíre súčasne. Jednotlivé vesmíry ďalej rástli a rozpínali sa a mala som pocit, že rastú v dokonalosti. Opäť som cítila obrovskú radosť a lásku. Všade boli kvety a vesmírom - stvorením plávali lotosové kvety. Na Zemi sa obnovilo či stvorilo všetko k úplnej dokonalosti na jej povrchu ale aj všetky jej podzemné zdroje boli nedozierne. Z ľudí bolo cítiť súzvuk, jednotu, harmóniu a lásku. Ale nielen z ľudí, ale zo všetkého stvoreného. Všetko spolu tvorilo jeden harmonický celok. No a viac si už nepamätám :). Ďakujem, že som mohla byť pri tom a hlavne ďakujem za ten prenádherný zážitok :).
S láskou,
Gita
"

"Cítim po Bubnovačkách veľkú očistu, akoby všetko, čo ma brzdí je odstraňované."
Andy B.

"Alenka veľká vďaka zo srdiečka tebe a hlavne Mirkovi za dnešnú bubnovačku (EPIC I. - Atlantída). Prešla som očistcom utrpenia, obete, krivdy do Prebudenia. Bola to náročnáspleť emócií zaseknutých v okamihu šoku - čo a prečo sa stalo, prečo a kto mi/nám to spravil. neustále hľadanie seba, príčiny a pravdy...v závere pokora v diaľke. Uvidela som veľa vnemov - poviedku by som mohla napísať. Ako kľačím akoby na brehu a valí sa na mňna vlna temná a veľká. Vďaka za Tóny bubna a jeho energiu, ktorá mi bola ochranou, oporou a sprevádzala ma kódami z temnoty do svetla. Vďaka za žiariacu ruku, ktorá ma vyťahovala/sprevádzala zo dna oceánu. Mokrého a studeného, čierneho temna. Energia tej ruky bola tvoja Ali. Vnímam, akoby som sa bola scelila a je mojou súčasťou, niečo, na čo som dlho čakala. Dali sme to - i keď som opatrná v tešení sa... Budem vnímať zmeny nového života. Objímam a krásny večer."
B.A.

"Chcem poďakovať za včerajší večer. Paráda...čo dokáže hudba s našimi dušičkami "urobiť" :-) Verím, že sa ešte všetko dočistí a bude to krása :-) Tešíme sa na ďalšie sretnutia."
Rena a Marián K.

"Všetko bolo super. Ďakujem moc. Aj mne aj Karin sa páčilo :-) Hudba je naaaadherna a teším sa. Prídeme znovu."
Lívia H.

"Ahojte Alenka a Mirko, včera už nebol časový priestor na rozhovor, ale musím povedať, že sa so mnou udialo niečo krásne. Neviem posúdiť, či to bola zásluha bubna alebo Mirka. Ale ja som pružívala niečo ako levitáciu v silnom energetickom poli. Bol to veľmi krásny pocit plný lásky a absolútnej slobody. Vďaka patrí vám obom."
Norika S.

 

 

English