VITAJTE HARMONIZÁCIA LADIČKAMI HARMONICKÉ ŠTVRTKY PIANO-HEALING E-SHOP
O NÁS ŠUM DAŽĎOVÉHO PRALESA BABIČKINE RECEPTY MASÁŽE CENNÍK
KURZY ESENCIÁLNA KOZMETIKA GEOPATOGÉNNE ZÓNY KVAPKA KRVI

LINKY

AKCIE OZDRAVNÉ POBYTY REFERENCIE KRIŠTÁLY KONTAKT

Pozvanie na Harmonické štvrtky
Relaxácia v tachyónovom kokóne
História - program a produkty

Pokiaľ máte záujem dostávať Pozvánky na Harmonický štvrtok v Oáze harmónie emailom, pošlite prosím email s vašou adresou na:

alena@oazaharmonie.sk


 

 

 

 

Harmonické ŠTVRTKY

Milí priatelia a priatelia mojich priateľov,

Prijmite moje pozvanie na pravidelné verejné stretnutia určené pre všetkých, ktorí sú dobrí a k tomu chcú byť ešte zdraví, šťastní a žiť v dostatku všetkého druhu :-)

HARMONICKÝ ŠTVRTOK v OÁZE HARMÓNIE  o 17:30
Gajova 4, Bratislava  centrum, (mínus) -1.poschodie

Program večera je variabilný, preto ho posielam emailingom v týždni pred každým štvrtkom. Striedajú sa meditačné techniky s prednáškami, prezentáciami zaujímavých produktov súvisiacich so zdravím, Piano-healing, Ladičkovanie na recept, Individuálne otázky, sebaliečenie...Niekedy sa mení aj čas začiatku, niekedy je Harmonický štvrtok zrušený. Preto je vhodné, aby ste sa orientovali / rozhodovali o účasti na základe pozývacieho emailu. Tiež je vhodné, aby ste mi v odpovedi emailu dali vedieť svoj záujem zúčastniť sa, dokonca je potrebné obdržať moju spätnú konfirmáciu vzhľadom na obmedzenú kapacitu priestoru. U niekoho je nutná individuálna očista / terapia pred tým, ako sa pripojí ku skupine.

Účastnícky poplatok je 10 €.

Teším sa na Vás, "Skalných" aj "Nováčikov" a na naše vzájomné zdielania.
Alena  

P.S.: Potvrďte mi, prosím, svoju účasť emailom. Ďakujem vopred.

 

DOMÁCA LEKÁRNIČKA alebo VÝNIMOČNÝ PRODUKT
Počas celého večera je vystavený produkt, ktorý odporúčam pre jeho výnimočné vlastnosti. Buď sa dá zakúpiť ihneď alebo objednať.

LADIČKOVANIE NA RECEPT
Je to časový priestor pre klientov OÁZY HARMÓNIE, ktorí už absolvovali individuálne terapeutické sedenie, na ktorom sme vyriešili  veci diskrétneho charakteru ako rozhovor, diagnostiku, príčiny a pod. a ostáva už len mechanické použitie rôznych ladičiek okolo tela, ktoré zvládne klient sám podľa môjho rozpisu a pod mojím dohľadom. (Nejde o skupinovú terapiu, každý klient pracuje sám na sebe, v dostatočnej vzdialenosti od ostatných.) Ďalej je to priestor pre Zvedavcov :-), ktorí si len chcú vyskúšať pôsobenie terapeutických ladičiek na sebe. Je to priestor pre Váhavcov :-), ktorí by potrebovali individuálne sedenie, ale najprv sa chcú uistiť, či je to vhodné pre nich a aká je úspešnosť takejto terapie.

PIANO-HEALING
je terapeutický koncert po ležiačky v meditatívnom stave pri živej hudbe z piana. Viac sa dozviete v sekcii PIANO-HEALING.

 

 

 

English