VITAJTE HARMONIZÁCIA LADIČKAMI HARMONICKÉ ŠTVRTKY PIANO-HEALING E-SHOP
O NÁS ŠUM DAŽĎOVÉHO PRALESA BABIČKINE RECEPTY MASÁŽE CENNÍK
KURZY ESENCIÁLNA KOZMETIKA GEOPATOGÉNNE ZÓNY KVAPKA KRVI

LINKY

AKCIE OZDRAVNÉ POBYTY REFERENCIE KRIŠTÁLY KONTAKT

 


Pozvanie na Harmonické štvrtky
Relaxácia v tachyónovom kokóne
História - program a produktyPokiaľ máte záujem dostávať Pozvánky na Harmonický štvrtok v Oáze harmónie emailom, pošlite prosím email s vašou adresou na:

alena@oazaharmonie.sk

 

 

 

 

Harmonické ŠTVRTKY

Relaxácia
v tachyónovom Ultra kokóne

Každý štvrtok je pre Vás v OÁZE HARMÓNIE pripravený tachyónový kokón pre Vašu hĺbkovú bunkovú relaxáciu, stačí sa objednať. Môžete zvoliť čas aj doobedňajší aj poobedňajší, memusí to byť práve počas skupinového večerného programu. Využite príležitosť symbolických cien a omlaďte sa :-)

Tachyónový osobný kokón Ultra je jedným z najúčinnejších nástrojov harmonizácie tela, mysle a ducha. Rozpúšťa stres a jeho dôsledky, vyvažuje emócie a má hlboké účinky na celú Vašu bytosť.

Ultra kokón Vás obklopí silným trojrozmerným poľom tachyónov. Špecifické rozmiestnenie jednotlivých častí kokónu Vám pomôže otvoriť silný prietok tachyónovej energie telom, pomocou ktorej organizmus spustí samoliečebný proces, pomôže naštartovať transformáciu a obnoviť rovnováhu na všetkých úrovniach tela, mysle i ducha, zjednotene energií fyzických, mentálnych, emocionálnych a spirituálnych tiel.

Ponúkame 20 minútovú harmonizáciu a relax v kokóne Ultra. Príspevok: 8,- €


Kedy: Každý štvrtok, celodenne. Je potrebné sa vopred objednať na presný čas na tel. č. 0905 245 115, Ing. Marta Látalová.

Kde: OÁZA HARMÓNIE, Gajova 4, Bratislava

V prípade otázok alebo záujmu o ďalšie tachyónové produkty ma kontaktujte.
Marta
info@camellia.sk, tel. č. 0905 245 115

 

 

 

 

English