VITAJTE HARMONIZÁCIA LADIČKAMI HARMONICKÉ ŠTVRTKY PIANO-HEALING E-SHOP
O NÁS ŠUM DAŽĎOVÉHO PRALESA BABIČKINE RECEPTY MASÁŽE CENNÍK
KURZY ESENCIÁLNA KOZMETIKA GEOPATOGÉNNE ZÓNY KVAPKA KRVI

LINKY

AKCIE OZDRAVNÉ POBYTY REFERENCIE KRIŠTÁLY KONTAKT

 

Pozvanie na Harmonické štvrtky
Relaxácia v tachyónovom kokóne
História - program a produkty


Pokiaľ máte záujem dostávať Pozvánky na Harmonický štvrtok v Oáze harmónie emailom, pošlite prosím email s vašou adresou na:

alena@oazaharmonie.sk

 

 

 

 

Harmonické ŠTVRTKY

História - program a produkty

 

Na uplynulých Harmonických štvrtkoch v OÁZE HARMÓNIE boli v programe tieto témy:

7.2.2019
Beseda so Zunou Vesan Kozánkovou, autorkou knihy Tao - cesta ku zdraviu - manuál aktívneho človeka

24.1.2019
Kruh Jednoty

17.1.2019
Cviky na chrbticu

10.1.2019
Revitalizácia tráviaceho traktu po vianočnom hodovaní

20.12.2018
téma PIANO-HEALINGU: Vyriešenie osobných zdravotných, vzťahových, finančných záležitostí

28.11.2018
téma PIANO-HEALINGU: Koniec duality

14.11.2018
téma PIANO-HEALINGU: Naladenie sa na nové energie na Zemi

25.10.2018
Tématický večer: Spomienka a komunikácia s našimi blízkymi, ktorí už odišli

23.10.2018
téma PIANO-HEALINGU: Bezpodmienečná párová láska

8.6.2017
téma: TACHYÓNY a prezentácia tachyonových výrobkov

"Tachyón sú určitý tvar energie vyjadrený časticami, ktoré vedci v 60. rokoch minulého storočia nazvali TACHYONY /z gréckeho slova pre „svižný“/. Je to všade prítomná energia rýchlejšia ako svetlo, ktorá sama nemá žiadnu frekvenciu, ale má informácie ku všetkým frekvenciám, nepodlieha gravitácii, má vlastnú inteligenciu a tvorí podstatu všetkého bytia. Obsahuje informácie na uvedenie všetkých živých bytostí do dokonalej harmónie."Môžete si skúsiť poležať 20min v tachyonovom kokone, zdarma. Vystresovaná a unavená tvár sa vypne ako po liftingu, lebo tachyon poopravoval telo na všetkých úrovniach : čakry, meridiány, ph z kyslého na zásadité, orgány, bunky... Pravdepodobne, keby sme nežili takýmto otrasným civilizačným štýlom v tlaku povinností, nedostatku času a financií , tak by zrejme stačilo 1x sa opraviť v tachyónovom kokóne a hotovo:-) Kontakt na tachyonový kokón:
Ing. Marta Látalová, tel. 0905 245 115, info@camellia.sk

1.6.2017
téma: detox, odkyselenie, odtažkokovenie, odéčkovanie, odparazitenie

25.5.2017
Očistná meditácia

18.5.2017
INFO / OČISTA

"Nováčik- záujemca  o PIANO-HEALING, ktorý ešte nikdy neabsolvoval individuálnu terapiu v OÁZE HARMÓNIE, bude tak musieť učiniť  pred svojím prvým PIANO-HEALINGom za účelom individuálneho scanu a očisty. Je to z dôvodu ohľadu voči skupine stálych účastníkov PIANO-HEALINGu. Prirovnala by som to ku situácii, kedy sa ľudia v plavkách kúpu v bazéne napojenom na liečivý prameň a pridal by sa k nim niekto v olejových montérkach a zablatených gumákoch – že však na čo sa vyzliekať a sprchovať predtým, veď voda v bazéne to očistí aj vyperie... :-)"

27.4.2017
PIANO-HEALING - čistenie strachov / DOMÁCA LEKÁRNIČKA – zmes esenciálnych olejov 3 wise men (Traja mudrci) / LADIČKOVANIE NA RECEPT

"Správne nastavený strach je taký, ktorý má pociťovať organizmus v skutočnom ohrození života, aby mohol spustiť výrobu adrenalínu a byť pripravený k extrémnemu, krátkodobému výkonu – akcii sebazáchovy. Ak je strach umelo pridaný do organizmu a tam splynie s drobnými ľudskými obavami, tak narastie do enormných rozmerov, až sa začnú tieto strachy zhmotňovať. Okrem toho, ak je strach dlhodobo udržiavaný, spôsobuje to vyčerpanie organizmu a následne choroby. "

"Olejček pomáha pri problémoch s pamäťou, s koncentráciou, pri pocitoch dezorientovanosti, čistí emocionálne traumy usadené v limbickej časti mozgu, otvára podvedomie, pomáha pri meditácii a joge."

20.4.2017
PIANO-HEALING - zladenie racionality s intuíciou/ LADIČKOVANIE NA RECEP/ DOMÁCA LEKÁRNIČKA
– koloidné striebro, zlato, zinok, meď


13.4.2017
PIANO-HEALING - odovzdanie ega svojmu VJ / LADIČKOVANIE NA RECEPT /VÝNIMOČNÝ PRODUKT – esenciálny olejček HOJNOSŤ –DOSTATOK-ISTOTA

"Esencia tiež:
- Odbúrava napätie a stres z podnikania. Napomáha pri predaji, kúpe alebo prenajatí nehnuteľnosti
- Môže dopomôcť k zmene aj v dovtedy beznádejných prípadoch (dlžoby, exekúcie, splátky, nájomné a podobne)
- Podporuje prosperitu v oblasti, ktorej sa venujeme, alebo v tej, ktorá nás baví, hoci aj v podnikaní
- Podnikateľom energeticky významne podporuje to, aby mali dostatok prostriedkov pre samotné podnikanie
- Oslobodzuje od psychickej finančnej závislosti na druhých
- Podporuje intuitívne správne a výhodné rozhodnutia a napomáha tomu, aby veci dopadli spravodlivo a pozitívne v náš prospech (aj súdne spory a podobne)
- A čo je najdôležitejšie, priťahuje a zhmotňuje prosperitu pozitívnym a duchovne korektným spôsobom
"

6.4.2017
PIANO-HEALING - čistenie vzťahu s problémovými ľuďmi /LADIČKOVANIE NA RECEPT/ DOMÁCA LEKÁRNIČKA – deodorant proti poteniu

"Na rozdiel od deodorantov, ktoré dostať kúpiť v drogériach, tento neucpáva potné žľazy v podpazuší. Eliminuje potenie. Rozkladá pot a baktérie v ňom (neprekrýva voňavkou). Rozprúďuje lymfu. Bráni zápalu a záparu pokožky v podpazuší. Odstraňuje zápach."

30.3.2017
PIANO-HEALING - vzťah s partnerom / LADIČKOVANIE NA RECEPT/ DOMÁCA LEKÁRNIČKA – zmes esenciálnych olejov GLF – na detox pečene

"Názov tvoria iniciálky žlčníka (Gall bladder) a s sily pečene (Liver Flush). Je zložená z olejov, ktoré pomáhajú čistiť a regenerovať pečeň a žlčník, detoxikovať, odstraňujú povlak zo žíl a tepien, posilňujú pečeň, zlepšujú funkciu žlče, zvyšujú funkcie metabolizmu pri odbúravaní tukov, sú antiinfekčné, protiparazitické, antiseptické, antispasmodické.Začína nám jar. Podľa čínskej medicíny jar súvisí s elementom drevo a pečeňou a žlčníkom. Práve jar je ideálna pre detoxikáciu pečene. Tá sa potom postará, aby detoxikovala ostatok tela."
      

   

23.3.2017
PIANO-HEALING / LADIČKOVANIE NA RECEPT /VÝNIMOČNÝ PRODUKT - zirkónový prívesok

"Kvalitný zirkón opravuje, zaceľuje, posilňuje a dopĺňa auru a vytvára tak veľmi účinný ochranný vankúš, airbag voči negatívnym energiám a entitám. Zirkón sám o sebe, ak je vhodne umiestnený na tele, veľmi účinne odráža všetko negatívne. Myšlienky a negatívne projekcie druhých, úmyselné ale aj neúmyselné psychické útoky. Účinne ruší aj ovládanie, čo najviac pocítia ľudia, ktorí majú pocit, že musia poslúchať druhých, ale ani samy nevedia prečo. Zirkón počas nosenia v priebehu dňa čistí mágiu a negatívne energie v tele, aure a okolo nich. Filtruje energie vstupujúce do človeka a prepúšťa len tie, ktoré sú pozitívne pre človeka a pre jeho telo prospešné a výživné.
Rozhodne odporúčame pre ľudí, čo sa dotýkajú druhých (všetci, čo sa predstavujú podávaním ruky, zvítavajú sa objímaním, maséri, ošetrovatelia apod.), voliť veľký prívesok s aspoň 3-mi veľkými zirkónmi. Cena príveskov sa pohybuje v závislosti od počtu a veľkosti kameňov od 17 – 29 €."

16.3.2016
PIANO-HEALING / LADIČKOVANIE NA RECEPT/ DOMÁCA LEKÁRNIČKA - Klíčkový olej v kapsuliach

"Rodiaci sa život je vždy fascinujúci. Za symbol tohto zrodu sa považuje obilný klíčok. Malinký obilný klíčok má v sebe všetko, čo je pre život potrebné. Vďaka konzumácii obilia (najrozšírenejšej potraviny) doprevádzali uvedené látky človeka po celé veky a spoluvytvárali tak jeho telesnú výbavu. Akýkoľvek ich nedostatok teda závažne poškodzuje náš organizmus. Dnešná „civilizovaná“ strava bohužiaľ obsahuje tieto látky v nedostatočnom množstve. Tento prípravok má napomáhať návratu prírodného zdravia. CENA: 60 kapsúl.....10,11€"

9.3.2016
2 x PIANO-HEALING / LADIČKOVANIE NA RECEPT/ DOMÁCA LEKÁRNIČKA - esenciálny olejček JOY (radosť)

"Zmes vytvára magnetickú energiu, ktorá prináša radosť do srdca, mysle a duše. Podnecuje romantiku a pomáha prekonať hlbokú bolesť a depresiu. Cena 15 ml 59,21€ "

2.3.2016
Téma: Čítanie osobných záznamov z kroniky Akaša

" Hosťom večera bude pani Iveta, ktorej misiou je čítanie z kroniky Akaše. Celkom sa pyšním sama v sebe tým, že pani Iveta pri práci na sebe dostala odkazy z duchovného sveta, ktoré jej odporučili vložiť sa mi do rúk ako klientka :-). A tak mi bolo cťou „doťuknúť“ posledné úpravy na nej, aby sa jej plne zaktivizovala schopnosť nahliadania do Akaše, čo je jej vrodeným poslaním, a pravdepodobne v blízkej budúcnosti aj obživou. "

DOMÁCA LEKÁRNIČKA - Balancer Klas doplnok stravy na rovnováhu hormónov

"Menopauza – účinne odstraňuje nežiadúce prejavy menopauzy a harmonizuje hladinu hormónov na prírodnej báze bez negatívnych vedľajších účinkov. Znižuje návaly horkosti, vyrovnáva časté kolísanie nálad. Menštruácia - odstraňuje predmenštruačný syndrom a upravuje menštruačný cyklus. Prostata – účinkuje proti zväčšeniu prostaty. Cena balenia Balancer Klas  60 toboliek je 26,20 €. "

23.2.2016
PIANO-HEALING / LADIČKOVANIE NA RECEPT/ DOMÁCA LEKÁRNIČKA - Betavital extrakt z červenej repy

"Vedeli ste, že repa patrí medzi najliečivejšie potraviny? Betavitalu mohutne očisťuje organizmus, predovšetkým krv, obličky, pečeň, črevá. Rozmnožuje počet červených krviniek (preto zaháňa dlhodobú únavu).Tlmí rast baktérií. Posilňuje srdce a cievy (úľava pri kŕčových žilách, hemoroidoch). Cena balenia Betavital 200 ml je 19,37 €. "

16.2.2016
PIANO-HEALING / LADIČKOVANIE NA RECEPT/ DOMÁCA LEKÁRNIČKA - Cesnak a petržlen v tabletách

"...prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, odolnosti proti vírom a bakteriám. Tento prípravok nezanecháva v ústach obvyklý zápach po cesnaku.Cena balenia Cesnak a petrzlen je 90 tbl. je 11,10 €. Odporúčané dávkovanie je jedna tableta denne, najlepšie na večer."


9.2.2016
PIANO-HEALING / LADIČKOVANIE NA RECEPT/ DOMÁCA LEKÁRNIČKA - Imuno C komplex

"Sloganom Imuno C komplexu je: „ABY TELO NEHRDZAVELO A ŠKODCI NEŠKODILI“. Vtipné a veľmi trefné. Prečo? Dozviete sa v nasledujúcich riadkoch, slovách výrobcu. Ja len dodávam, že som dlho hľadala C vitamín na moju osobnú preventívnu dennú spotrebu (už roky som nemala chrípku alebo prechladnutie, čo ho užívam, a to pracujem s chorými ľuďmi...), ktorý by nebol umelý, ale čisto prírodný (všetko z lekárne bolo umelé, viem si to vytestovať virgulou). Moje a každé ženské telo totiž umeliny zo stravy ukladá do tukov pod kožou a robí si tam celulitídové priekopy. A to máme ešte my ženy výhodu v tom, že to je vidieť. Pretože v mužskej stavbe tela tie umeliny ostávajú v tkanivách a deštruujú si tam neviditeľne a veselo...
            Naše telo ´hrdzavie´, podobne ako napr. železo koroduje alebo maslo žltne – oxidáciou. V organizme vznikajú takzvané voľné radikály, a tie ako hejno piraní trhajú zdravé bunky s spôsobujú tak hotovú spúšť – choroby, celkovú degeneráciu, starnutia, nádory atď. A práve tomuto Imuno C – KOMPLEX bráni. Obsahuje veľmi silné exogenné antioxidanty, ktoré túto škodlivú oxidáciu „uhášajú“.  Za ideálnych podmienok by si malo telo vedieť s týmto samo poradiť, evolúcia však nepočítala so vzrastom radiácie, ozónovou dierou, stresom, potravinovou chémiou, konzervantami, kontamináciou ovzdušia, pôdy a vody, mobilnými telefónmi, počítačmi, televízormi, wifinami, rontgenmi, syntetickými chemikáliami omylom nazývanými liekmi a fajčiarmi. Podľa uvádzaných údajov je bežná bunka cca 10 000 krát denne vystavená náporom týchto „dravcov“ a do konca života vznikne v tele odhadom 17 ton voľných radikálov. Nie je teda divu, ak to imunitný systém tela nie celkom zvláda. Čo sa potom obvykle prejaví práve na tých najslabších miestach a spúšťa sa devastácia organizmu.
             Predstavte si multifunkčnosť prípravku Imuno C komplex. Najprv mečom a nepreniknuteľným štítom bráni ľudský organizmus pred všetkými nepriateľmi: zákernými baktériami a vírami (napríklad zvyšuje počet interferonov – protivírové bielkoviny - a posilňuje výkonnosť lymfocytov), pred dravými oxidantami, alergénmi, nadbytočným histamínom, jedmi a ťažkými kovmi, žiarením, a napríklad aj pred alkoholom. Akonáhle tento hrdina zneškodní votrelcov, odkladá zbroj a stáva sa rovnako výkonným ránhojičom. Hojí všetky rany a poranenia, spáleniny, odreniny, vyrážky, pohmoždeniny, bodnutia, paradontózu, opary, ďasná, opuchy, zápaly, výrony, cievy a spojivové tkanivá (športovcov bude zrejme zaujímať, že znižuje svalové bolesti vzniknuté v dôsledku telesnej námahy), zastavuje krvácanie. Nakoniec, už prezlečený do bieleho plášťa, asistuje pri liečení alergií, bronchitídy, infekcií, nachládnutia, kandidy, depresií (celkovo priaznivo ovplyvňuje veľkú časť biochémie mozgu), zlomenín, otráv, ochorení močových ciest, dny, hepatitídy, žalúdočných vredov (môže totiž priamo potláčať rast baktérií Helicobacter pylori), hemoroidov a kŕčových žíl. A pritom všetkom tento neúnavný rytier imunity ešte odbieha pomáhať pri absorpcii železa, asimilácii vitamínu B, esenciálnych mastných kyselín, vápnika a horčíka, pomáha znižovať cholesterol, posilniť účinky vitamínu E (prípravok dokáže dokonca opraviť poškodené a vyčerpané molekuly vitamínu E), prečistiť tepny, podporiť tvorbu hormónov (neuropeptidov, zvlášť neuroprenášačov), kreatínu a kolagénu (pre menej vrások), vylúčiť toxíny a nadbytočný hlien, podporiť krvný obeh.
              Imuno C-KOMPLEX je iný, ako bežné vitamíny C. Je iný v tom že je vyrábaný nie synteticky, ale z najkvalitnejšieho ovocia, a má aj pomocné látky (tiež 100% prírodné, vybrané bioflavonoidy, nakmä quercetin), ktoré ho podporujú a chránia v tele aj jeho samého a on tým pádom urobí odhadom 20-nások toho, ako by urobil bez nich. A preto 250 mg v tablete Imuno C komplexu je ekvivalentom cca 5 000 mg vitamínu C s postupným uvoľňovaním. Čo už i najortodoxnejší znalci C-vitamínovej liečby (Megaskorbická liečba) pokladajú za ozaj dostatočné.
Cena balenia Imuno C komplexu 60 tbl. je 18,90 €. "

2.2.2016
PIANO-HEALING / LADIČKOVANIE NA RECEPT/ DOMÁCA LEKÁRNIČKA - esenciálny olejček R.C. proti nachladnutiu

"R.C. poskytuje úľavu pri nachladnutí, zápale priedušiek, bolesti v krku, zápale dutín, kašli a dýchacích problémoch. Odhlieňuje dutiny, pôsobí proti pľúcnym infekciám a zmierňuje príznaky alergie. Môžete si doma urobiť rodinný výskum, či proti prechladnutiu je R.C. lepší ako napr. známy potláčač príznakov Coldrex... :-) Rozptyľovať vzduchom v mechanickom rozprašovači s vodou alebo v difuzéri, inhalovať priamo, aplikovať na hrudník, krk, hrdlo alebo na oblasť dutin. Použíť na teplý obklad. Nakvapkať pár kvapiek na vatový tampón alebo tkaninu a vložiť do ventilátora.
Balenie je fľaštička 15 ml...32,35€ na objednávku (pre zaregistrovaných 24,60€). Ak by si niekto prial, môžem mu odliať do 2 ml fľaštičky ihneď za 4,80€."

26.1.2016
PIANO-HEALING / LADIČKOVANIE NA RECEPT/ VÝNIMOČNÝ PRODUKT - kalendár SILOVÉ MIESTA SLOVENSKA

"Okrem krásnych scenérií Slovenska s popisom energetických účinkov, histórie, nájdete v ňom i značky, rady, recepty pre: Tradičné feng šuej, Lunárny kalendár, Klasickú čínsku medicínu, Stravu podľa 5 elementov.
                Apropo, vedeli ste, že jedným z najdôležitejších pravidiel je, že chirurgické zákroky treba robiť podľa možnosti pri ubúdajúcom Mesiaci. A ešte, vyhýbať sa chirurgickým zákrokom na tých častiach tela, ktoré sú ovládané práve panujúcim znamením. Až donedávna sa tomuto poznatku sotva venovala pozornosť, napriek tomu, že v chirurgii sa každodenne presviedčali o jeho platnosti. Na operácie krátko pred splnom (pribúdajúca fáza Mesiaca, nevhodná pre operácie) sa jednoducho pripravilo viac krvných konzeriev, i keď sa mohlo s operáciou pokojne pár dní počkať.
                Alebo iný príklad: Ak si vlasy ostriháte v dňoch Leva alebo Panny, tak budú rásť zdravo a rýchlejšie pri dorastajúcom Mesiaci, a pri ubúdajúcom budú rásť takisto zdravo, no pomalšie a budú hustejšie."

19.1.2017
PIANO-HEALING / LADIČKOVANIE NA RECEPT/ DOMÁCA LEKÁRNIČKA - zubná pasta proti zubným kazom a aftám

"Zubní pasta Thieves AromaBright® je špičková, úplne prírodná zubná pasta s obsahom 100% čistých esenciálnych olejov. Obsahuje exkluzívnu zmes esenciálnych olejov Thieves® a ďalšie prísady podporujúce zdravie ústnej dutiny. Vďaka svojmu zloženiu je bezpečná a účinná. Na rozdiel od niektorých komerčných značek neobsahuje žiadne fluoridy, farbivá, umelé prísady ani konzervanty. Pomáha udržiavať zdravé ďasná, silné zuby. Je vhodná pre všetkých, ktorí dbajú na svoje zdravie. Vytvára v ústach alkalické prostredie, ktoré je nepriaznivé pro baktérie. Vyznačuje sa osviežujúcou chuťou mäty a obsahuje látky podporujúce ústnu hygienu. Je to 100%prírodná zubná pasta, ktorá neobsahuje žiadne umelé alebo geneticky modifikované prísady. Medzi prísadami sú kokosový olej, rastlinný glycerín, olej z mäty piepornej, olej z listov mäty klasnaté, olej z pukov klinčeka, olej z listov ocotey, olej zo škoricovej kôry, olej z citrónovej kôry, olej z listov eukalyptu, olej z listov rozmarínu, extrakt z listov stévie, lecitín (slnečnica). Cena je 14,73€ za 114 g v tube (pre zaregistrovaných 11,19€).
Ak chcete vyskúšať, doneste si svoju zubnú kefku :-)
"

"Dentální nit Thieves® je napustená zmesou esenciálnych olejov Thieves® a účinne pomáha proti baktériám v medzizubných priestoroch. Je vyrobená zo silných vlákien odolných proti oteru a pretrhnutiu, ľahko prechádza medzi zubami a pomáha účinne čistiť obtiažne dostupné miesta od plaku a skrytých nečistôt. Dentálna niť Thieves má 2 vrstvy esenciálnych olejov. Zdokonalený a inovatívny postup dvojitého napúšťania zdvojnásobuje osviežujúce účinky nite a predlžuje ochranu ďasien. Obsahuje: Esenciálny olej Thieves®, esenciálny olej z mäty, sójový vosk, včelí vosk a nylon. Cena za 50m v jednom balení: 4,78 € (pre zaregistrovaných 3,63 €)."

12.1.2017
PIANO-HEALING / LADIČKOVANIE NA RECEPT/ DOMÁCA LEKÁRNIČKA

"Počas celého večera bude vystavený produkt, ktorý odporúčam pre jeho výnimočné vlastnosti. Môžete ho vyskúšať ako vzorku. Buď sa dá zakúpiť ihneď alebo objednať. Tento večer bude patriť esenciálnemu olejčeku – zmesi Thieves
            Toto je jedna z najúžasnejších zmesí silne antivírových, antiseptických, antibakteriálnych a antiinfekčných esenciálnych olejov. Bola vyvinutá na základe výskumu legendy o skupine štyroch zlodejov z Francúzska v 15.storočí, ktorí sa mazali olejom proti nakazeniu morom, zatiaľ čo okrádali telá mŕtvych, chorých na mor. Pri zadržaní boli donútení vyzradiť výmenou za miernejší trest svoje tajomstvo a recept na byliny, korenie a oleje, ktoré používali na svoju ochranu. Štúdie prevádzané na Weber State University (Ogden, Utah) behom roku 1997 demonštrovali smrtiacu silu týchto úžasných olejov v boji proti vzdušným mikroorganizmom. Analýza ukázala 90% úmrtnosť grampozitívnych mikroorganizmov Micrococcus luteus po 12 minútovom rozprašovaní. Po 20 minútach rozprašovania sa úmrtnosť zvýšila na 99,3%. Iná štúdia gramnegatívnych mikroorganizmov Pseudomonas aeruginosa preukázala úmrtnosť 99,96% po iba 12-tich minutách rozprašovania.
            Olejček Thieves je vhodné používať hlavne v zimných a jesenných mesiacoch, kedy zúria chrípkové a iné epidémie. Napríklad teraz pred Vianocami sa darilo črevnej viróze a ľudia si neužili dobrôt na vianočnom stole. Takže už budete vedieť do budúcna, čo je lepšie ako pohotovosť...domáca lekárnička s Thieves J. Olejček sa používa rozprašovaním do vzduchu, najefektívnejšie pomocou aromadifuzéra (najlacnejšie sa dajú kúpiť za cca 26 €, 3h difúzovania s cca 2-3 kvapkami olejčeku) a aplikovať na chodidlá. Esenciálny olejček Thieves vo fľaštičke 15 ml stojí 48,56 € (pre zaregistrovaných 36,90 €).
"

______________________________________________

Počas roku 2016 bol základným programom
OM-HEALING (OM-CHANTING) plus POSOLSTVÁ plus Sebaliečenie cez Vyššie Ja

10.11.2016
Individuálne otázky účastníkov
Z oblasti zdravia, vzťahov, práce, sebarozvoja, transcedentna.

3.11.2016
Oprava kolektívnej mriežky ľudstva

20.10.2016
Individuálne otázky

29.9.2016
Liečenie duše / Sebaliečenie cez VJ

22.9.2016
Liečivá kozmetika + predaj výrobkov

"V čom sa líši liečivá kozmetika od tej, ktorú bežne dostať kúpiť v obchodoch? Odpoveď vytušíte, keď si prečítate zloženie výrobkov v prílohe. O alchymickom tajomstve výroby nám príde viac porozprávať Norika. A aby neostalo len pri slovách, budete mať možnosť zakúpiť si v príjemných cenách liečivé mydlá či krémy a dať sami sebe dôkaz, že to ozaj funguje. Viac informácii nájdete na: https://sites.google.com/site/norbelinkahomemade/kontakt

8.9.2016
Esenciálny olejček proti škodlivým žiareniam + meditácia / Sebaliečenie cez VJ

25.8.2016
Neživé bytosti okolo nás / Sebaliečenie cez VJ / Individuálne otázky

14.7.2016
Sebaliečenie cez VJ / Individuálne otázky

7.7.2016
Téma: Ženské pohlavné orgány

"Pozrieme si zaujímavý dokumentárny film a zdiagnostikujeme, či sa nám (ženskému osadenstvu) náhodou netvoria myomy, cysty v maternici a vaječníkoch a hrčky v prsníkoch. Ak áno, ukážeme si, ako si to opraviť"
  

30.6.2016
Téma: Ako používať vzácne kamene pri energetickom čistení seba, blízkych, prostredia

"Praktickú časť urobíme s kremeňmi záhneda, ktorý rozpúšťa silné poruchy, uvoľňuje, chráni pred elektrosmogom, zmierňuje následky ožiarenia. Po duševnej stránke pomáha byť vyrovnanejšími a čistejšími – stabilnejšími v každom ohľade. Je vhodný pri silnom strese a vysokej všeobecnej záťaži. Zjednáva jasno a pomáha odhaľovať lož a podvod. Prináša úspech pri zmierňovaní bolestí kĺbov. Pri liečbe domu a krajiny uskutočňuje intenzívne odrušenie, odstraňuje posadnutosť. Kamene záhneda budú k dispozícii. Očistené, nabité doplnkovým programom pre odstraňovanie skrytých ovládacích tiahel v živých tvoroch i zo situácií. Odporúčam každému nosiť takýto naprogramovaný kameň na sebe alebo ho mať ako žiarič doma či na pracovisku. Pri práci s ním je nutné vytvoriť si osobné puto, teda nemal by sa osobný kameň požičiavať druhým. To znamená, vhodné je odniesť si ho potom domov, zakúpiť. Myslela som na to pri zháňaní kameňov záhnedy a dostala som sa k skvelému dodávateľovi, že mám v ponuke pre vás kamene za príjemné ceny, už od 1,50€."

23.6.2016
Téma: Odstránenie anunackých ovládacích technológii z našich tiel

"Táto téma nadväzuje na minulotýždňovú tému, ale je určená širokej verejnosti. Po krátkej prednáške pristúpime ku praktickým krokom a zakončíme meditáciou. "

16.6.2016
Téma: Podstata zla - mýty a pravda

"Táto téma je určená pre ľudí pokročilejších na svojej duchovnej ceste, ktorí vedome či nevedome už pracujú na svojej misii duše. Pokiaľ Vás téma oslovila, ste srdečne vítaní, pravdepodobne máte v sebe časť kľúča pre riešenie, pretože na stretnutí budeme pracovať v aktívnej meditácii."

9.6.2016
Téma: Paralelné životy

"Porozprávame si, čo sú paralelné životy, paralelné reality a ako to funguje. Individuálne si zdiagnostikujeme, ako naše paralelné životy ovplyvňujú túto našu realitu."

2.6.2016
Téma: Kto sú to Anunaki a sú dobrí či zlí?

"O Anunakoch sa môžete dočítať v knihách Zecharia Sitchina, Kvet života od Drunvala Melchizedeka, Plejádske učenie od Barbary Hand Clow, na webstránkach p. Chvátala a v iných zdrojoch. Jednými vyzdvihovaní, druhými zatracovaní. Kde je pravda? Ako Anunaki vstúpili každému do života si individuálne zdiagnostikujeme..."

26.5.2016
Imunitný systém

"Pozrieme si zaujímavý video dokument, ako funguje náš imunitný systém. Individuálne zdiagnostikujeme, ako máme v poriadku lymfatický systém, ktorý bojuje proti baktériam a vírusom v tele, slezinu, ktorá čistí krv a kostnú dreň, kde sa tvoria krvinky. Terapeutickými ladičkami si každý sám opraví, čo treba.Vyskúšame, ako funguje zdravý antiperspirant z esenciálnych olejov, ktorý neucpáva póry, účinne rozkladá baktérie a podporuje činnosť lymfatických uzlín v podpazuší."  

19.5.2016
Načo je nám epifýza alias šišinka mozgová / sebaliečenie cez VJ

"V hlave zostaneme aj tohtotýždňovou témou. Z minula si skontrolujeme, ako sa komu podarilo opraviť si pamäť a prejdeme na žľazu epifýza, ktorá je súčasťou limbického systému v mozgu. Západná medicína nepripisuje epifýze žiaden mimoriadny význam, akurát tvorbu melatonínu – hormónu, ktorý riadi spánkový cyklus. Indovia a ich náboženstvá vidia súvis  medzi 7.čakrou a epifýzou, teda duchovný význam.
Pozrieme si fascinujúce video s mimoriadnymi schopnosťami protagonistu a vysvetlíme si, ako „triky“ z videa, inak zvané syddhis – psychické sily - s celou problematikou súvisia. Vytestujeme si individuálne, ako má kto skalcifikovanú epifýzu. Dozvieme sa, aký podiel majú na tom zubné pasty a ukážeme si, ako to opraviť."

12.5.2016
Mozog a pamäť / sebaliečenie cez VJ

"Pozrieme si zaujímavý dokumentárny film o fungovaní nášho mozgu. Dozvieme sa v ňom, že pamäť je záležitosťou časti limbického systému v mozgu – Hippocampu a nie tak celkom súvisí iba s vekom. Na stretnutí individuálne vytestujeme, ako správne nám funguje, a ukážeme si, ako si ho sami vieme opraviť pomocou terapeutických ladičiek a vysokofrekvenčných esenciálnych olejov. (Teda trošku rozboríme mýtus, že jedine pamäťovými tréningami a mentálnymi cvičeniami je možné zlepšiť si pamäť J) Predstavíme si esenciálny olej, ktorý pomáha duchovnému zobudeniu, komunikácii s našim Vyšším Ja a k jasnovidnosti. Dozvieme sa, ako rozpustiť krvnú zrazeninu v mozgu po úrazoch či mozgovej príhode (vlastnú, či našich blízkych). Terapeutické ladičky a esenciálne oleje sa budú dať počas večera kúpiť alebo objednať."

5.5.2016
Moderovaný rozhovor s Patríciou „Ty a svet – pálčivé ekologické problémy, recyklácia“ + meditácia / sebaliečenie cez VJ

28.4.2016
Zvonkohra živel VZDUCH - na liečenie tráum z prenatálu a detstva

"Pozitívne vlastnosti: bdelosť, bezstarostnosť, dobrosrdečnosť, dôverčivosť, jasnosť, ľahkosť, nezávislosť, obratnosť, optimizmus, usilovnosť, prenikavosť, radosť, usmievavosť...
Negatívne vlastnosti: nedostatok vytrvalosti, nepoctivosť, klebetnosť, prefíkanosť, ohováranie, táravosť, premenlivosť, urážlivosť, márnotratnosť..."

21.4.2016
Poškodený aurický obal / Čistenie a harmonizácia čakier / Liečenie vlastného Anjela strážneho / sebaliečenie cez VJ

14.4.2016
Individuálne poradenstvo / sebaliečenie cez VJ

7.4.2016
Pochodeň zajtrajška / Havajský tanec pre liečenie Zeme / sebaliečenie cez VJ

31.3.2016
Výzva pre pridanie sa k silám dobra / Oprava hypofýzy / sebaliečenie cez VJ

24.3.2016
Ochrana pred globálnou manipuláciou / sebaliečenie cez VJ

17.3.2016
Moderovaný rozhovor s Braňom: Tajné vesmírne programy / esenciálny olejček Bohatstvo / sebaliečenie cez VJ

10.3.2016
Podmienky pre rast / Zvonkohra - živel OHEŇ / ručne vyrábané prírodné mydielka / sebaliečenie cez VJ

3.3.2016
Aramejský Otčenáš / prezentácia prírodných šperkov Xenie Sherin / sebaliečenie cez VJ

25.2.2016
Božská polícia / Ladička 531 Hz - Genesis / sebaliečenie cez VJ

18.2.2016
Energetická prepojenosť s predošlými bydliskami /Zvonkohra - živel VODA na traumy z prenatálu / sebaliečenie cez VJ

11.2.2016
Ukotvovanie zmien / ladička Univerzal 594 Hz - spája s VJ / sebaliečenie cez VJ

4.2.2016
Prichádzajúce zmeny / ladička Sekinah 1185 Hz - lieči VJ

28.1.2016
Zastavme deštrukčný systém – Babylonský magický peňažný systém/ ladička Gabriel 792 Hz - čistí VJ a duševnú matricu

21.1.2016
Sebaliečenie – téma: meridián 3 ohrievačov

7.1.2016
Sebaliečenie – téma: meridián osrdcovnika

______________________________________________

Počas roku 2015 bol základným programom OM-HEALING plus ODBLOKOVANIE a POSOLSTVÁ s meditáciou.

17.12.2015
Zastavme deštrukčný systém – Obnovujúce Božské kódy / meridián obličiek

10.12.2015
Zastavme deštrukčný systém – Energetické odľahčenie kontinentu Afrika / Rain Drop masáž

3.12.2015
Zastavme deštrukčný systém – Energetické odľahčenie kontinentu Severná Amerika/ Domáca lekárnička z esenciálnych olejčekov Young Living

26.11.2015
Meridián močového mechúra

19.11.2015
Božský kód/ Meridián tenkého čreva

5.11.2015
Zastavme deštrukčný systém - energetické odľahčenie kontinentu Európa / Meridián sleziny-slinivky

30.4.2015
Uzdravenie mužsko-ženského rozštiepenia / Nepoznaný úspech / ladička GENESIS – na materializáciu

23.4.2015
Dávni duchovní majstri a my dnes / Vyhýbajúci sa úspech / Zvonkohra OHEŇ - uvoľňuje blokády z detstva a prenatálu

16.4.2015
Posolstvá: Cyklónová dráha z oblakov
Sebaliečenie: zvonkohra ZEM – uvoľňuje blokády z detstva a prenatálu

2.4.2015
Odblokovanie – Nedostatok akéhokoľvek druhu Sebaliečenie:individuálne problémy účastníkov

26.3.2015
OM-HEALING, Sebaliečenie

19.3.2015
Odblokovanie: Neistota, ako veci dopadnú/prehľad Posolstiev/Sebaliečenie:individuálne problémy účastníkov

12.3.2015
Odblokovanie:Stres a preteky s časom /Posolstvá: Tvorba siete v novom svete / Sebaliečenie: Ako používať ladičku Ozon - imunitný systém

19.2.2015
Odstraňovanie blokov: Prekážky, zmarenie a unikajúci úspech
Posolstvá: Človek môže byť šťastný len na tom leveli, na ktorý dorástol
Sebaliečenie: Ako používať základný ladičkový set C+G

12.2.2015
Odstraňovanie blokov: Správne rozhodovanie na križovatkách života
Posolstvá: Rozpustime rodinnú a rodovú záťaž
Sebaliečenie: Ako používať ladičky na pohybový aparát-200 Hz zrastenie zlomenín

5.2.2015
Odstraňovanie blokov: Cudzie myšlienkové vplyvy
Posolstvá: LÁSKA MEDZI 2-PAPRSKAMI DUCHA kontra LÁSKA VŠEOBJÍMAJÚCA KU OSTATNÝM
Sebaliečenie: Ako používať ladičky na pohybový aparát-100 Hz zuby

29.1.2015
Odstraňovanie blokov: Patové životné situácie
Posolstvá: Testujte zdroje duchovných informácií, či sú úplne pravdivé
Sebaliečenie: Ako používať ladičky na pohybový aparát-50 Hz nervový systém

22.1.2015
Odstraňovanie blokov: Nepriateľské okolie 
Posolstvá: Muži, je čas pre vašu duchovnú transformáciu
Sebaliečenie: Ako používať ladičky na pohybový aparát-25 Hz

15.1.2015
Odstraňovanie blokov: Problémy v láske a sexualite 
Posolstvá: Otvorme sa odkazom z kvantového poľa 
Sebaliečenie: Ako používať ladičku Gold-zlato (krása, póry pleti)

8.1.2015
Odstraňovanie blokov: Nedostatok financií
Posolstvá: Elitárstvo v duchovne 
Sebaliečenie: Ako používať ladičku Silica -kremík (kĺby, kolagén)

_______________________________________________

Počas rokov 2012, 2013, 2014 bol základným programom OM-HEALING a DEEKSHA plus Bonus (viď. témy)

18.12.2014
Bonus: Sebaliečenie - Ako používať ladičku Platinium - antiparazitná

11.12.2014
Bonus: Sebaliečenie - Ako používať ladičku Silver - prírodné antibiotikum

4.12.2014
Bonus: Sebaliečenie - Ako používať ladičku C kontra oktáva - na kožu a vlasy

27.11.2014
Bonus: Sebaliečenie - Ako používať ladičku C veľka oktáva + čo s bolesťami krížov

20.11.2014
Bonus: Sebaliečenie - Ako používať ladičku C malá oktáva + čo s bolesťami šije a krčnej chrtice

13.11.2014
Bonus: Sebaliečenie - Ako používať ladičku Energy + tajomstvo dlhovekosti

6.11.2014
Bonus: Sebaliečenie - Ako používať Anjelské ladičky

30.10.2014
Bonus: Sebaliečenie - Ako používať ladičkový set C+G

23.10.2014
Bonus: Sebaliečenie - Ako používať ladičku OM

16.10.2014
Bonus: Sebaliečenie - Kamene s vloženou frekvenciou liečenia

9.10.2014
Bonus: Sebaliečenie - Solfeggio - tóny života

2.10.2014
Bonus: Sebaliečenie - vlastný liečivý tón

11.9.2014
Bonus: Sebaliečenie - migréna

4.9.2014
Bonus: Sebaliečenie - chrbtica

28.8.2014
Bonus: Sebaliečenie - kĺby

21.8.2014
Bonus: Sebaliečenie - pohlavné orgány

14.8.2014
Bonus: Sebaliečenie - močový mechúr

7.8.2014
Bonus: Sebaliečenie - obličky

31.7.2014
Bonus: Sebaliečenie - pečeň

24.7.2014
Bonus: Sebaliečenie - žlčník

17.7.2014
Bonus: Sebaliečenie - tenké črevo

10.7.2014
Bonus: Sebaliečenie - srdce

3.7.2014
Bonus: Sebaliečenie - slezina, slinivka

26.6.2014
Bonus: Sebaliečenie - žalúdok

19.6.2014
Bonus: Sebaliečenie - hrubé črevo

12.6.2014
Bonus: Sebaliečenie - pľúca

29.5.2014
Bonus: Odkyselenie organizmu

22.5.2014
Bonus: Geopatogénne zóny a čo s nimi

15.5.2014
Bonus: Sebaliečenie - rakovina

24.4.2014
Bonus: Sebaliečenie - meridián počatia

17.4.2014
Bonus: Sebaliečenie - meridián pečene

10.4.2014
Bonus: Sebaliečenie - meridián žlčníka

3.4.2014
Bonus: Sebaliečenie - meridián 3-itého ohrievača

27.3.2014
Bonus: Sebaliečenie - meridián osrdcovníka

20.3.2014
Bonus: Sebaliečenie - meridián obličiek

13.3.2014
Bonus: Sebaliečenie - meridián močového mechúra

6.3.2014
Bonus: Sebaliečenie - meridián tenkého čreva

20.2.2014
Bonus: Sebaliečenie - meridián sleziny-slinivky

13.2.2014
Bonus: Sebaliečenie - meridián žalúdka

6.2.2014
Bonus: Sebaliečenie - meridián hrubého čreva

30.1.2014
Bonus: Sebaliečenie - meridián pľúc

23.1.2014
Bonus: Sebaliečenie - 7. čakra

16.1.2014
Bonus: Sebaliečenie - 6. čakra

9.1.2014
Bonus: Sebaliečenie - 5. čakra

_______________________________________________

19.12.2013
Bonus: Sebaliečenie - 4. čakra

12.12.2013
Bonus: Sebaliečenie - 3. čakra

5.12.2013
Bonus: Sebaliečenie - 2. čakra

28.11.2013
Bonus: Sebaliečenie - 1. čakra

21.11.2013
Bonus: Novodobá očista VI.

14.11.2013
Bonus: Novodobá očista V.

7.11.2013
Bonus: Novodobá očista IV.

30.10.2013
Bonus: Novodobá očista III.

24.10.2013
Bonus: Novodobá očista II.

17.10.2013
Bonus: Novodobá očista I.

10.10.2013
Bonus: Správna hladina minerálu mangán v tele

3.10.2013
Bonus: Správna hladina minerálu kremík v tele

12.9.2013 o 18.30 hod 
meditácia podľa nahrávky Petra Chobota 
ZASTAVME HROZBU 3. svetovej vojny

5.9.2013
Bonus: Správna hladina minerálu horčík v tele

22.8.2013
Bonus: Správna hladina minerálu fosfor v tele

15.8.2013
Bonus: Správna hladina minerálu chróm v tele

1.8.2013
Bonus: Správna hladina minerálu draslík v tele
+ prednáška na tému Pozor, mágia bujnie

25.7.2013
Bonus: Správna hladina minerálu jod v tele

18.7.2013
Bonus: Správna hladina minerálu meď v tele

11.7.2013
Bonus: Správna hladina minerálu vápnik v tele

04.7.2013
Bonus: Správna hladina minerálu železo v tele

27.6.2013
Bonus: Správna hladina minerálu zinok v tele

20.6.2013
Bonus: Liečenie boľavého chrbta

13.6.2013
Bonus: Liečenie orgánu obličky

6.6.2013
Bonus: Liečenie orgánu močového mechúra 
+ technika Ako sa trvale uržať vo vysokých vibráciach

30.5.2013
Bonus: Liečenie orgánu pečene

23.5.2013
Bonus: Liečenie orgánu žlčníka

16.5.2013
Bonus: Liečenie orgánu srdca tenkého čreva

9.5.2013
Bonus: Liečenie orgánu srdca

2.5.2013
Bonus: Liečenie orgánov sleziny a slinivky

25.4.2013
Bonus: Liečenie orgánu žalúdka
Prednáška Mgr. Vlasty Pavlíkovej "Jarná očista organizmu" spojená s predajom produktov

18.4.2013
Bonus: Liečenie orgánu hrubého čreva

11.4.2013
Bonus: Liečenie orgánu pľúc

4.4.2013
Bonus: Očista riadiaceho meridiánu a meridiánu počatia

28.3.2013
Bonus: Očista meridiánu pečene každého účastníka

14.3.2013
Bonus: Očista meridiánu žlčníka každého účastníka

7.3.2013
Bonus: Očista meridiánu trojitého ohrievača každého účastníka

28.2.2013
Bonus: Očista meridiánu osrdcovníka každého účastníka

21.2.2013
Bonus: Očista meridiánu obličiek každého účastníka

14.2.2013
Bonus: Očista meridiánu močového mechúra každého účastníka

7.2.2013
Bonus: Očista meridiánu tenkého čreva každého účastníka

31.1.2013
Bonus: Očista meridiánu srdca každého účastníka

24.1.2013
Bonus: Očista meridiánu sleziny-slinivky každého účastníka

17.1.2013
Bonus: Očista meridiánu žalúdka každého účastníka

10.1.2013
Bonus: Očista meridiánu hrubého čreva každého účastníka

3.1.2013
Bonus: Očista meridiánu pľúc každého účastníka stretnutia

13.12.2012
Prednáška: Krištály a ich programovanie. Praktický nácvik. 
Bonus: Očista siedmej čakry každého účastníka stretnutia

6.12.2012
Prednáška: Ako ovplyvňujú vzťahy s otcom a mamou náš život. 
Bonus: Očista šiestej čakry každého účastníka stretnutia

_______________________________________________

29.11.2012
Prednáška: Význam odpustenia. Praktické cvičenie. 
Bonus: Očista piatej čakry každého účastníka stretnutia

22.11.2012
Prednáška: Vyššie Ja. Spojíme sa prakticky každý so svojím VJ. 
Bonus: Očista štvrtej čakry každého účastníka stretnutia

15.11.2012
Prednáška: Ako bude vyzerať náš život v 5D? 
Bonus: Očista tretej čakry každého účastníka stretnutia

8.11.2012
Prednáška: Misia duše. Osudovosť či slobodná voľba? 
Bonus: Očista druhej čakry každého účastníka stretnutia

1.11.2012
Prednáška: Dimenzionálny posun Zeme
Bonus: Očista prvej čakry každého účastníka stretnutia

* * *

 

 

 

English